„Zgłoś remont”
HGTV/Zgłoś remont
Marta Idzikowska - 14 Lutego 2021

„Zgłoś remont”. Uczestniczka przeraziła Krzysztofa Mirucia

W drugim odcinku 6. sezonu „Zgłoś remont”, Krzysztof Miruć przeprowadził remont całkiem nowego mieszkania Dominiki i Mateusza. Ponieważ para kłóci się o to, w jaki sposób finalnie wyglądać ma wnętrze, poprosili architekta o pomoc w wyborze kompromisowego rozwiązania. Na pewnym etapie wyboru elementów do mieszkania uczestniczka wypowiedziała słowa, które zszokowały Krzysztofa Mirucia.

„Zgłoś remont” to popularny program w stacji HGTV, w którym architekt Krzysztof Miruć wraz z ekipą budowlaną realizuje remont w domach uczestników, dostosowując się do ich preferencji i budżetu.

W drugim odcinku 6. sezonu o pomoc poprosiła go para narzeczonych, Dominika i Mateusz. Jakie mieli oczekiwania?

„Zgłoś remont”. Para nie potrafiła dojść do kompromisu, Miruć interweniuje

Dominika i Mateusz są właścicielami całkowicie nowego mieszkania, które stoi praktycznie puste. Wyróżnia je jedynie bardzo długi blat kuchenny, który wygląda dość kontrowersyjnie. Kuchnia jest częściowo otwarta na salon, oprócz tego w lokalu znajduje się sypialnia, w której stoją przeprowadzkowe kartony, i niewielka toaleta.

Para różni się w kwestii preferencji co do aranżacji. Mateusz zdecydowanie woli prosty, industrialny styl. Z kolei Dominika absolutnie nie aprobuje gustu męża - woli wnętrza eleganckie, szykowne, w stylu glamour. Narzeczeni nie mogą się w tej kwestii dogadać, dlatego poprosili o pomoc Krzysztofa Mirucia.

Włóż drewnianą łyżką do wrzątku - efekt szokujeWłóż drewnianą łyżką do wrzątku - efekt szokujeCzytaj dalej

„Zgłoś remont”: Krzysztof Miruć osłupiał po słowach uczestniczki

Architekt potwierdził, że para ma całkowicie odmienny gust, ale ambitnie podjął się trudnego zadania pogodzenia ich preferencji i stworzenia wnętrza, które będzie atrakcyjne zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny.

Jednym z ciekawych pomysłów architekta było rozdzielenie przestrzeni kuchni i salonu dzięki ażurowej ściance ze stalowych prętów. Krzysztof Miruć zaprezentował swój pomysł Dominice, ale słowa, które wypowiedziała kobieta, nieźle go zszokowały.

- Chyba miałam trochę inne wyobrażenie... Wydaje się to póki co bardzo męskie, ciężkie. Do tego mojego salonu chyba trochę nie bardzo - wyjawiła swoje wątpliwości uczestniczka.

Architekt osłupiał i wytłumaczył, że ścianka będzie jeszcze pomalowana i ostatecznie będzie wyglądać estetycznie. Na szczęście Dominika szybko wybuchnęła śmiechem i przyznała, że chciała zażartować sobie z prowadzącego. Tak naprawdę jego pomysł bardzo się kobiecie spodobał.

Krzysztof Miruć stworzył wnętrze jak ze snu

Ostatecznie efekt przewyższył oczekiwania Dominiki i jej narzeczonego. Krzysztof Miruć stworzył przepiękne wnętrze, które jest zarówno eleganckie, jak i zawiera pewne metalowe i industrialne elementy, które tak lubi Mateusz.

W kuchni pojawiła się przepiękna mozaika na ścianie, a na długim blacie pojawiła się ażurowa ścianka, która oddzielała salon od aneksu. W pokoju dziennym stanęła aksamitna granatowa kanapa, ogromny telewizor oraz niewielki okrągły stół. Całości dopełniły gustowne zasłony i kwiaty doniczkowe.

Zobaczcie efekty na zdjęciach poniżej!

Źródło: HGTV

Zdjęcie tytułowe pochodzi z programu „Zgłoś remont” w stacji HGTV, gdzie możecie zobaczyć cały 2. odcinek 6. sezonu.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Remont

Remont

Remont

Remont

Remont

Zdjęcia pochodzą z programu „Zgłoś remont” w stacji HGTV, gdzie możecie zobaczyć cały 2. odcinek 6. sezonu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News