Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Zofia Zborowska mieszka w domu z bajki. Taras nie ma sobie równych
Kamil Świętek
Kamil Świętek 16.05.2023 17:11

Zofia Zborowska mieszka w domu z bajki. Taras nie ma sobie równych

Zofia Zborowska i jej dom jak z bajki
Zdjęcie z Instagrama uzytkownika zborowskazofia

Social media to nie tylko miliony zdjęć śmiesznych kotów i miliardy memów. Czasem jest to świetne źródło inspiracji, zwłaszcza gdy zobaczysz tam domy jak z bajki. Szukasz inspiracji, by urządzić taras? Myślisz o metamorfozie swojego domu? Jeśli odpowiedź brzmi: „Tak!” to koniecznie zapoznaj się z domem Zofii Zborowskiej.

Jak mieszka Zofia Zborowska? Parę słów o tej postaci

Zofia Zborowska to aktorka, która równie prężnie jak w świecie wielkiego kina, rozwija się w social mediach. Postać tę możecie kojarzyć z produkcji takich jak: „Rodzina na Maxa”, „Miłość, seks i pandemia”, czy „Barwy Szczęścia”.

Ostatnio o aktorce zrobiło się głośno bynajmniej z powodu nowej roli. Aktorka pokazała swój dom. Czy widzieliście kiedyś dom jak z bajki? Jeśli nie to koniecznie zobaczcie dom Zofii Zborowskiej, bo to jak mieszka aktorka przyprawia o uśmiech na twarzy.
 

Mszyce uciekają przed nim, jak przed ogniem. Bez chemii i kosztuje grosze Rossmann pilnie wycofuje uwielbiany produkt. Klienci nie dowierzają

Jak mieszka Zofia Zborowska? Zobacz dom jak z bajki

Zofia Zborowska, oprowadzając swoich fanów po swojej posiadłości w formie wirtualnego spaceru, wzbudziła niemałe poruszenie w Internecie. Mimo że nie zagrała w „Alicji w Krainie Czarów”, mieszka w iście baśniowym miejscu. Fani byli zachwyceni jej ogrodem. Czy to tam znajduje przejście do krainy baśni?

Ujęcia wnętrza domu Zborowskiej, przypominają zdjęcia z czasopism architektonicznych, z tym że tutaj projekt przenika się z rzeczywistością. To nie kwestia oświetlenia, czy fotomontażu – Zofia Zborowska mieszka w przepięknym miejscu.
 

Jak mieszka Zofia Zborowska? Wakacyjna sesja zdjęciowa we własnym ogrodzie?

Przy tak urządzonej posiadłości, aż chce się zostać domatorem. Stylowo urządzone mieszkania, prywatny  basen, przepiękny taras otwierający się na ogród oraz dźwięki ptaków przesiadujących w karminu będące jak najznamienitsza aranżacja muzyczna puszczona wprost do porannej kawy. Czy może być coś piękniejszego?

Owszem może – świadomość, że jest to Twoja własność. Zofia Zborowska nie tylko posiada bajkowy ogród, ale dom marzeń, do którego wielu z Nas dąży.