DomekIOgrodek.pl
Agnieszka Chyińska

instagram.com/agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska - jak mieszka?

1 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska to zdecydowanie wyróżniająca się gwiazda w polskim show-biznesie. Jej wizerunek jest bardzo ekscentryczny i, jak się okazało, podobnie prezentuje się wnętrze domu artystki. Nie zobaczymy tam luksusów czy eleganckich mebli

Agnieszka Chylińska to kolorowa postać znana chyba wszystkim Polkom i Polakom. Piosenkarka o niezwykle silnej, rockowej barwie głosu, zasłynęła takimi przebojami jak „Kiedy powiem sobie dość” i „Winna”. Serca telewidzów zdobyła również jako jurorka programu „Mam talent” czy „Mali giganci”.

Gwiazda wyróżnia się szczególnie swoją nietuzinkową osobowością oraz charakterystycznym wizerunkiem scenicznym. Jak się okazuje, dom, w którym mieszka, odzwierciedla niezwykłą osobę artystki.

Dom Agnieszki Chylińskiej - nie znajdziecie tam luksusów

Gwiazdy polskiego show-biznesu często chwalą się swoimi luksusowymi willami i apartamentami, w których króluje nowoczesny wystrój, designerskie meble i eleganckie przedmioty. Jest to całkowitym przeciwieństwem tego, co ma u siebie Agnieszka Chylińska.

Piosenkarka mieszka w skromnym domu z ogródkiem w miejscowości Chyliczki w okolicach Warszawy. Wraz z mężem, Markiem, wychowują tam trójkę swoich dzieci - Ryszarda, Esterę i Krystynę.

Dzięki nagraniom, jakie Agnieszka Chylińska wstawia na swój Instagram, możemy przyjrzeć się wnętrzom jej domu. Od razu w oczy rzucają się ściany - są obklejone rozmaitymi świętymi obrazkami, wizerunkami Matki Boskiej, obrazkami oprawionymi w ramki i ozdobami, które zostały prawdopodobnie wykonane przez dzieci artystki.

W pokojach znajdują się meble w różnych stylach, można jednak dostrzec zamiłowanie piosenkarki do kanap i foteli w fantazyjne, kwiatowe wzory. Ważnym dla gwiazdy elementem jest obszerna biblioteczka z dużą ilością książek (w dużej mierze tych dla dzieci).

Wnętrze domu Agnieszki Chylińskiej - „syf” czy artystyczny nieład?

Dla wielu osób tak „hipisowskie” wnętrze może kojarzyć się z pewnego rodzaju bałaganem. Zresztą artystka sama przyznaje się do tego, że utrzymywanie czystości nie jest jej mocną stroną.

- Wiadomo, u nas w domu jest totalny syf, ale telewizor, to jest taka stara szkoła. Telewizor z mikrofibrą musi być wyczyszczony. Marek o to dba - wyjaśniła kiedyś w wywiadzie z Super Expressem Agnieszka Chylińska.

Fani jednak są zarówno pod wrażeniem artystki, jak i wnętrza jej domu. To, co piosenkarka  ocenia jako bałagan, wielu uważa za artystyczny nieład, który znakomicie współgra z barwną postacią gwiazdy.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Dom Krystyny Jandy opiewa w luksusy. Niespotykany przepych

  • Suszysz pranie w domu? Sposób niesie za sobą niebezpieczne skutki

  • Roślina roku 2021. Każdy miłośnik zieleni powinien ją mieć

Screen pochodzi z Instagram Agnieszki Chylińskiej, instagram.com/agnieszka.chylinska. Tam możecie zobaczyć więcej ujęć jej domu.

Screen pochodzi z Instagram Agnieszki Chylińskiej, instagram.com/agnieszka.chylinska. Tam możecie zobaczyć więcej ujęć jej domu.

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z Instagram Agnieszki Chylińskiej, instagram.com/agnieszka.chylinska. Tam możecie zobaczyć więcej ujęć jej domu.

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >