Agnieszka Chyińska
instagram.com/agnieszka.chylinska
Marta Idzikowska - 1 Stycznia 2021

Agnieszka Chylińska - jak mieszka?

Agnieszka Chylińska to zdecydowanie wyróżniająca się gwiazda w polskim show-biznesie. Jej wizerunek jest bardzo ekscentryczny i, jak się okazało, podobnie prezentuje się wnętrze domu artystki. Nie zobaczymy tam luksusów czy eleganckich mebli, a raczej... artystyczny nieład, który piosenkarka sama nazywa „syfem”.

Agnieszka Chylińska to kolorowa postać znana chyba wszystkim Polkom i Polakom. Piosenkarka o niezwykle silnej, rockowej barwie głosu, zasłynęła takimi przebojami jak „Kiedy powiem sobie dość” i „Winna”. Serca telewidzów zdobyła również jako jurorka programu „Mam talent” czy „Mali giganci”.

Gwiazda wyróżnia się szczególnie swoją nietuzinkową osobowością oraz charakterystycznym wizerunkiem scenicznym. Jak się okazuje, dom, w którym mieszka, odzwierciedla niezwykłą osobę artystki.

Dom Agnieszki Chylińskiej - nie znajdziecie tam luksusów

Gwiazdy polskiego show-biznesu często chwalą się swoimi luksusowymi willami i apartamentami, w których króluje nowoczesny wystrój, designerskie meble i eleganckie przedmioty. Jest to całkowitym przeciwieństwem tego, co ma u siebie Agnieszka Chylińska.

Piosenkarka mieszka w skromnym domu z ogródkiem w miejscowości Chyliczki w okolicach Warszawy. Wraz z mężem, Markiem, wychowują tam trójkę swoich dzieci - Ryszarda, Esterę i Krystynę.

„Nasz nowy dom” i zawiść innych ludzi, przykra rzeczywistość dotyka uczestników. Porażające zachowania sąsiadów„Nasz nowy dom” i zawiść innych ludzi, przykra rzeczywistość dotyka uczestników. Porażające zachowania sąsiadówCzytaj dalej

Dzięki nagraniom, jakie Agnieszka Chylińska wstawia na swój Instagram, możemy przyjrzeć się wnętrzom jej domu. Od razu w oczy rzucają się ściany - są obklejone rozmaitymi świętymi obrazkami, wizerunkami Matki Boskiej, obrazkami oprawionymi w ramki i ozdobami, które zostały prawdopodobnie wykonane przez dzieci artystki.

W pokojach znajdują się meble w różnych stylach, można jednak dostrzec zamiłowanie piosenkarki do kanap i foteli w fantazyjne, kwiatowe wzory. Ważnym dla gwiazdy elementem jest obszerna biblioteczka z dużą ilością książek (w dużej mierze tych dla dzieci).

Wnętrze domu Agnieszki Chylińskiej - „syf” czy artystyczny nieład?

Dla wielu osób tak „hipisowskie” wnętrze może kojarzyć się z pewnego rodzaju bałaganem. Zresztą artystka sama przyznaje się do tego, że utrzymywanie czystości nie jest jej mocną stroną.

- Wiadomo, u nas w domu jest totalny syf, ale telewizor, to jest taka stara szkoła. Telewizor z mikrofibrą musi być wyczyszczony. Marek o to dba - wyjaśniła kiedyś w wywiadzie z Super Expressem Agnieszka Chylińska.

Fani jednak są zarówno pod wrażeniem artystki, jak i wnętrza jej domu. To, co piosenkarka ocenia jako bałagan, wielu uważa za artystyczny nieład, który znakomicie współgra z barwną postacią gwiazdy.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Dom Agnieszki Chylińskiej

Screen pochodzi z Instagram Agnieszki Chylińskiej, instagram.com/agnieszka.chylinska. Tam możecie zobaczyć więcej ujęć jej domu.

Dom Agnieszki Chylińskiej

Screen pochodzi z Instagram Agnieszki Chylińskiej, instagram.com/agnieszka.chylinska. Tam możecie zobaczyć więcej ujęć jej domu.

Agnieszka Chylińska

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z Instagram Agnieszki Chylińskiej, instagram.com/agnieszka.chylinska. Tam możecie zobaczyć więcej ujęć jej domu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News