Lewandowscy
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 17 Grudnia 2020

Anna i Robert Lewandowscy pokazali dom

Anna i Robert Lewandowscy już wielokrotnie udowodnili, że na wystroju wnętrz znają się jak mało kto. Obydwoje z wielką chęcią dzielą się z internautami coraz to nowymi dekoracjami świątecznymi, wzbudzając tym gigantyczny entuzjazm. Ostatnio postanowili pokazać swój przepięknie przystrojony kominek, na którym wiszą... skarpety w amerykańskim stylu i inne cudowne ozdoby! Autorką zdjęcia jest ich córeczka, Laura.

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Obydwoje są sportowcami, promują zdrowy styl życia, w którym króluje aktywność fizyczna i zbilansowane posiłki.

Oprócz bycia wzorem do naśladowania w swojej dziedzinie małżeństwo znakomicie odnajduje się... w aranżowaniu przepięknych wnętrz! Ostatnio udowodnili to po raz kolejny.

Cudowny dom urządzony przez Annę i Roberta Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy na co dzień mieszkają Monachium. Ich dom zachwyca nowoczesnością, ale znajdziemy w nim także dużo nawiązań do klasyki, między innymi dzięki pięknej, drewnianej podłodze.

W ich gniazdku nie brakuje cudownego, ciepłego klimatu i rodzinnej atmosfery. Anna Lewandowska często pokazuje na swoim Instagramie beztroską zabawę z córeczkami w przestronnym salonie.

Gwiazda sama przyznała, że kocha ducha świąt, który sprawia, że dom jest jeszcze bardziej przytulny i beztroski niż zwykle. Z tego względu zdecydowała się... ubrać choinkę już w listopadzie!

Kreatywny pomysł Anny i Roberta Lewandowskich, który zachwycił setki internautów

Ostatnio Anna Lewandowska pochwaliła się internautom wspaniałym i bardzo kreatywnym pomysłem na przystrojenie kominka!

Aranżacja prezentuje się iście bajkowo. Na palenisku wiszą cztery świąteczne skarpety, w których Mikołaj umieści prezenty podczas wigilijnego wieczoru. Oprócz tych "odzieżowych" akcentów kominek zachwyca również innymi cudownymi ozdobami. Możemy dostrzec między innymi błyszczące figurki żołnierzyków i choinek poprzeplatane licznymi gwiazdami betlejemskimi. Nie zabrakło również... złotych sanek. Co za pomysłowe, świąteczne rozwiązanie!

Kreatywność Anny i Roberta Lewandowskich docenili również internauci, którzy swój zachwyt pokazują w licznych komentarzach pod zdjęciem.

- Co za pomysłowość, nie możemy się napatrzeć - pisze w imieniu swojej rodziny jedna z wiernych fanek.

- Przepięknie i rodzinnie. Cudowne wnętrze - dodaje inna internautka.

Źródło: plejada.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News