Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba
Marta Idzikowska - 14 Lutego 2021

Anna Lewandowska pokazała zimowy ogród

Anna Lewandowska słynie z niezwykłego gustu w kwestii aranżacji wnętrz i dekorowania domu. Okazuje się, że równie wspaniale potrafi zadbać o swój ogród! Zobaczcie, jak pięknie wygląda zimowa działka Lewandowskich.

Anna i Robert Lewandowscy od wielu lat mieszkają w Niemczech ze swoimi córeczkami. Obydwoje starają się im zapewnić jak najlepsze warunki do życia i rozwoju w swoim pięknym domu.

Para słynie z tego, że bardzo dbają o swoje otoczenie - obydwoje chętnie dzielą się w mediach społecznościowych wyglądem wnętrz domu i coraz to nowymi dekoracjami. Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie ogrodu!

Anna Lewandowska pokazała zimowy ogród

Ostatnio na Instagramie Anna Lewandowska postanowiła podzielić się z fanami wyglądem rodzinnego ogrodu zimą. Widok jest zachwycający!

Działka jest sporych rozmiarów, co bez trudu można zauważyć na zdjęciu. Niezwykłego uroku dodaje fakt, że cała otoczona jest różnorodnymi drzewami - widoczne są zarówno iglaki, jak i drzewa liściaste.

Hortensja zmienia kolor przez jeden błądHortensja zmienia kolor przez jeden błądCzytaj dalej

Ze względu na ilość roślin ogród latem musi być bardzo zacieniony. Na szczęście nie widać na nim zbyt wielu sadzonek, więc brak słońca podczas najcieplejszej pory roku na pewno im nie przeszkadza.

Na terenie Lewandowskich nie mogło oczywiście zabraknąć jednego - bramki od gry w piłkę nożną! Zarówno Robert, jak i Anna są sportowcami, więc dbają o rozwój tej pasji także u swoich córeczek. Ruch jest ważny, para zainwestowała więc w niewielki plac zabaw dla dzieci.

Anna Lewandowska aranżuje dom przyjazny dzieciom

Anna Lewandowska nie raz podkreślała, że dzieci są dla niej priorytetem i pragnie, żeby rodzinne gniazdko było dla nich azylem, ale i miejscem do beztroskiej zabawy!

Na zdjęciach z pokojów dziewczynek widzimy bardzo stylowe, jasne aranżacje, ale również mnóstwo elementów do wspaniałej zabawy. W pomieszczeniach znajduje się namiot tipi, w którym dzieci mogą udawać Indian, a także uroczy, kolorowy domek z miękkiego materiału.

- W takim domku dzieją się różne magiczne rzeczy - urządzamy przyjęcia, odpoczywamy po chwilach wspólnego szaleństwa, zagłębiamy się w świat baśni - napisała na Instagramie gwiazda.

Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: instagram.com/annalewandowskahpba

Zdjęcie tytułowe pochodzi z Instagrama Anny Lewandowskiej instagram.com/annalewandowskahpba, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć jej domu i ogrodu.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Ogród Lewandowskiej

Zdjęcie pochodzi z Instagrama Anny Lewandowskiej instagram.com/annalewandowskahpba, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć jej domu i ogrodu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News