Ibisz Wielkanoc
TRICOLORS/East News
Weronika Dadok - 19 Marca 2021

Anna Nowak-Ibisz dekoruje dom na Święta

Anna Nowak-Ibisz rozpoczęła świąteczne przygotowania z prawdziwym przytupem. Choć zostało jeszcze trochę czasu, prezenterka jest już prawie gotowa. Podzieliła się ze swoimi fanami tym, co udało jej się już przygotować.

Anna Nowak-Ibisz to polska prezenterka i aktorka. Jest znana w polskim show-biznesie już od dłuższego czasu.

Swoją ekspresyjnością zaskarbiła sobie serca wielu fanów. Jest głównie znana z programu Pani gadżet, który od 2011 roku prowadzi na TVN Style.

Anna Nowak-Ibisz rozpoczęła przygotowania do Wielkanocy

Prezenterka ochoczo zabrała się za przygotowania do świąt wielkanocnych. Już kilka dni temu postanowiła podzielić się z fanami w sieci zdjęciem, na którym stoi z długimi baziami w dłoniach.

Teraz pokazała, że w domu pojawia się coraz więcej akcentów charakterystycznych dla tych wyjątkowych dni.

Daniel Obajtek sprzedaje dom?Daniel Obajtek sprzedaje dom?Czytaj dalej

Pojawiły się motywy wiosennych kwiatów i liczne zajączki wielkanocne.

Anna Nowak-Ibisz przyniosła niesamowicie okazałe bazie

Prezenterka już ponad dwa tygodnie wcześniej postanowiła zająć się dekoracją domu na Wielkanoc. Zdecydowanie należy do grona osób, które z niecierpliwością oczekują na przystrojenie wnętrz wiosennymi motywami.

Dzięki temu Anna Nowak-Ibisz będzie mogła cieszyć się świątecznym klimatem na dłużej. Na profilu gwiazdy zobaczyliśmy początki przygotować, wszystko zaczęło się od wyprawy po bazie, do tak zwanej... leśnej wróżki.

- Tak nieśmiało... Tak pomału... Zaczynam myśleć o świętach. Nie ma to jak wyprzedzić znany florystyczny sklep i dostać bazie od leśnej wróżki Magdy Gajdy w prezencie. - wyznała dziennikarka.

To właśnie tak okazałe bazie stały się najbardziej komentowaną przez fanów świąteczną ozdobą. Są naprawdę ogromne!

Źródło: plotek.pl

Ibisz Wielkanoc

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News