Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Inspiracje > Czy Artur Witkowski wróci nagrywać „Nasz nowy dom?" Budowlaniec wszystko zdradził
Kamil Świętek
Kamil Świętek 17.05.2023 15:47

Czy Artur Witkowski wróci nagrywać „Nasz nowy dom?" Budowlaniec wszystko zdradził

Artur Witkowski nie wróci do programu "Nasz nowy dom"!
Zdjecie z poralu Facebook użytkownika Artur Witkowski

Przez 8 lat szef ekipy budowlanej, sprawdza wielu fenomenalnych metamorfoz, wzorowy kierownik, umiejący niemożliwe projekty przekłuć w rzeczywistość, zachowując przy tym budowlany kunszt i terminowość. Tak zapamiętaliśmy Artura Witkowskiego. Czy tym razem znów nas zaskoczy i wróci do polsatowskiej produkcji: „Nasz nowy dom”? Fani pogrążeni w nadziei.

„Nasz nowy dom” i powrót Artura Witkowskiego

Nagrania do nowego sezonu „Nasz nowy dom” ruszyły. Zmiana prowadzącej wywołała nie lada zdumienie u widzów. Rolę prowadzącej przejęła Elżbieta Romanowska, rolę kierownika ekipy budowlanej... No właśnie – czyżby Artur Witkowski? Wedle doniesień kierownikiem ekipy budowlanej miał zostać Przemek Oślak. Czy coś się zmieniło?

Artur Witkowski zaprzecza plotkom o jego powrocie. To druzgocąca wiadomość dla fanów sympatycznego kierownika. Obecnie można zobaczyć go jedynie w social mediach, gdzie pokazuje swoje poczynania w projektach budowlanych. 
 

Mszyce uciekają przed nim, jak przed ogniem. Bez chemii i kosztuje grosze Rossmann pilnie wycofuje uwielbiany produkt. Klienci nie dowierzają

„Nasz nowy dom” bez Artura Witkowskiego?

Najpierw odejście Katarzyny Dowbor, a teraz on? O odejściu Artura Witkowskiego widzowie dowiedzieli się tak samo drastycznie, jak o odejściu prowadzącej. Kierownik zachorował na niemalże pół roku. Jak podaje sam poszkodowany: „Przewiało mnie, a potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie ok”. 

Kierownik po powrocie do zdrowia twierdzi, że woli skupić na swojej rodzinie i swoim zdrowiu. Nie ukrywa łez wzruszenia, wspominając sobie 8 lat pracy w programie „Nasz nowy dom”. Jak twierdzi: „Pomaganie to super sprawa. Uwielbiałem radość tych rodzin [...] ale z drugiej strony zdrowie i rodzina są najważniejsi [...]”. 
 

Budowlaniec.png
Canva/Brust, Pexels

„Nasz nowy dom” bez swojej gwiazdy. Czym obecnie zajmuje się Artur Witkowski?

Jak zwykle to, co potrafi robić najlepiej – zaskakuje swoich zleceniodawców. We współpracy z architektem Maciejem Pertkiewiczem podejmuje się remontów kolejnych mieszań, których efektem dzieli się na swoich social mediach. Panowie założyli nawet własny kanał na YouTubie o nazwie: „Twoja Ekipa”, gdzie pokazują, jak własnoręcznie można wykonać prace remontowe w domu i na co należy zwracać uwagę.

Jak widać, Artur Witkowski pomaganie ma we krwi. 8 lat pomagał potrzebującym rodzinom w programie „Nasz nowy dom”, a teraz zdradza sekrety jak tanio, bezpiecznie i szybko wyremontować swoje mieszkanie.

To się nazywa mieć fach w ręku!