Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Dawid Kubacki wyjawił, jak czuje się jego żona. Wróciła już do ich górskiej willi
Kamil Świętek
Kamil Świętek 22.05.2023 13:15

Dawid Kubacki wyjawił, jak czuje się jego żona. Wróciła już do ich górskiej willi

Zobacz jak mieszka Dawid Kubacki!
Zdjęcie z Instagrama użytkownika dawid_kubacki_officia

Żona Dawida Kubackiego wraca do zdrowia. To rewelacyjna informacja dla młodego małżeństwa i całej jego rodziny. Fani są zachwyceni uroczymi zdjęciami pary, a przy okazji mogą podziwiać ich dom. Jest na co spojrzeć – zobaczcie sami.

Jak mieszka Dawid Kubacki?

W życiu skoczka najgorsze chwile są już za nim. Jego żona już wróciła do domu i obecnie przechodzi rehabilitację. My również odetchnęliśmy z ulgą. Dlatego też dzisiaj przyjrzymy się, w jakich warunkach mieszkają państwo Kubaccy. Jak wiadomo, Dawid jest związany z Podhalem od dzieciństwa, dlatego też nie dziwi fakt, ze właśnie tam wybudował swoją posiadłość.

Co ją charakteryzuje? Przede wszystkim położenie blisko natury. Z okien salonu można podziwiać górskie widoki, a cisza i czyste powietrze sprzyjają rodzinnej sielance. Mimo że skoczek pochodzi z Nowego Targu, całe życie mieszkał w Szaflarach i tam też postanowił osiąść na stałe.

Dom państwa Kubackich mieści się zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego. Dom zaprojektowany został w tradycyjnym dla tych regionów góralskim stylu. Jego spore rozmiary wynikają z konstrukcji parterowej. Wewnątrz jednak znajdziemy typowy wystrój góralskiej chaty.

Geodeci pilnie odwiedzili Andrzeja z Plutycz. Nie byli przygotowani na to, co zastaną Tych warzyw nie sadź przy ogórkach. Plony będą mniejsze i podatne na choroby

Dawid Kubacki wie jak połączyć nowoczesność z tradycją.

Mimo sukcesów skoczka ten pozostaje wciąż skromnym góralem. Świadczy o tym jego dom, który urządzony jest bez zbytniego przepychu, co nie odbiera mu stylu. Obszerny plac skrywa piękny duży ogród, który stara się pielęgnować sam właściciel.
 

Dawid Kubacki zwolennikiem zero-waste? Zobacz skąd pomysł na dom

Chociaż wiele mówi się o „nowym” domu Dawida Kubackiego, ten nie został wybudowany na przestrzeni ostatnich kilku lat. Dawid Kubacki zdecydował się na zakup istniejącego już budynku i jego remont. Czy decyzja ta podyktowana była ekologią, czy też kwestią finansową? Kwestia ta do dziś pozostaje niejasna.

Dom przeszedł wiele modernizacji i sam skoczek zapowiada, że będą kolejne. Wymieniono całkowicie system grzewczy na ogrzewanie podłogowe. Źródłem ciepła jest pompa ciepła. W przyszłości dom będzie posiadał fotowoltaikę.

Drodzy Czytelnicy, jak oceniacie pomysł na dom Dawida Kubackiego?