Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Łazienka > Geodeci pilnie odwiedzili Andrzeja z Plutycz. Nie byli przygotowani na to, co zastaną
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 19.05.2023 15:53

Geodeci pilnie odwiedzili Andrzeja z Plutycz. Nie byli przygotowani na to, co zastaną

Andrzej z Plutycz
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Fani programu „Rolnicy. Podlasie” podziwiają już efekty remontu domu swojego ulubionego bohatera, Andrzeja z Plutycz. Do mężczyzny niedawno przyjechali geodeci. Nie byli przygotowani na to, co zastaną na gospodarstwie.

Widzowie pokochali Andrzeja z programu „Rolnicy. Podlasie”

Program „Rolnicy. Podlasie” pojawił się na antenie telewizji Focus TV w 2019 roku i w dalszym ciągu bije rekordy popularności. Serial można oglądać także w telewizjach internetowych, między innymi na polsatboxgo.pl

W styczniu 2023 roku pojawił się kolejny, piąty już sezon programu. Widzowie mogą oglądać w nim ulubionych bohaterów: Emilię, Gienka i Andrzeja, a także Agnieszkę i Jarka. Odcinki emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 20.

Andrzej z Plutycz mieszka ze swoim ojcem. Udział w programie przyniósł mężczyznom popularność, rozpoznawalność i ogromną sympatię widzów. Od jakiegoś czasu prowadzą także kanał na YouTube, na którym pokazują, jak wygląda życie na gospodarstwie.

Tych warzyw nie sadź przy ogórkach. Plony będą mniejsze i podatne na choroby Buraki siej tylko tak. Zbiory będą największe w historii

Wizyta geodetów w gospodarstwie

Niedawno gospodarstwo Andrzeja odwiedzili geodeci. Mężczyźni chcieli przygotować aktualizację ewidencji budynków. Geodeci nie byli jednak przygotowani na to, co zastaną. Na gospodarkę przyjechali dużym samochodem z napędem na cztery koła.

Zapomnieli jednak o odpowiednim obuwiu. Widzowie doskonale wiedzą, że Andrzej ze swoim ojcem od lat borykają się z gigantycznym błotem na swojej posesji. Geodeci zrobili aktualizację, dokonali pomiarów i wydali wstępne pozwolenie na zagospodarowanie przestrzeni.

Andrzej zabrał się za remont domu

Od jakiegoś czasu Andrzej z Plutycz chwali się efektami remontu w swoim domu. Widzowie mogli podziwiać między innymi zupełnie nową łazienkę. Rolnik przeprowadził w niej największe zmiany. Łazienka jest nowoczesna i bardzo elegancka.

Andrzej wymienił także drzwi w domu, a na podłodze położył klasyczne panele. Zamontował także duży bojler i odmalował ściany. Jego mieszkanie przechodzi prawdziwą metamorfozę wnętrz.