DomekIOgrodek.pl
Dawid Kwiatkowski

Facebook / TVN UWAGA

Dawid Kwiatkowski pokazał gdzie mieszka. Wnętrze jest nietypowe

22 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Dawid Kwiatkowski w materiale TVN pokazał swoje mieszkanie w Warszawie. Wiele elementów mocno szokuje.

  • Dawid Kwiatkowski niedawno na stałe przeprowadził się do Warszawy

  • Pokazał swoje mieszkanie w specjalnym materiale dla TVN

  • Nie brakuje w nim nietypowych sprzętów i rozwiązań

Dawid Kwiatkowski niedawno zdecydował się na stałe zatrzymać w Warszawie. Pokazał w mediach jak wygląda wnętrze jego mieszkania. Zdecydował się na kilka nietypowych elementów wystroju.

Przeprowadzka Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy młodego pokolenia. Wokalista zaczynał od popularności w sieci, dziś dorobił się wielu płyt, udziału w programach telewizyjnych i wiernego grona fanów, którzy pokochali jego anielski głos.

Artysta jednak nie wychowywał się w otoczeniu świateł wielkiego miasta - okazuje się, że pochodzi z małego miasteczka, Gorzowa Wielkopolskiego. Wychowywał się w dużym, rodzinnym domu, otoczony z każdej strony zielenią. Nawet kiedy zaczął osiągać sukcesy w wielkim świecie show biznesu, wolał dojeżdżać niż porzucić ukochane miejsce.

Niedawno przeniósł się do Warszawy na stałe - zdecydował się na zamieszkanie w mieszkaniu w centrum miasta. Opowiedział jak radzi sobie z tak wielką zmianą otoczenia. Przyznał, że tęskni za zielonym Gorzowem, dlatego zdecydował się na rozwiązania mające go trzymać blisko natury. W mieszkaniu nie brakuje wielu dużych, zielonych roślin, otaczających miejsce, w którym artysta pracuje.

Także zdecydował się na inne rozwiązania, mające mu przypominać o domu. Pokazał swój tatuaż na ręce, który niemalże całkowicie ją zasłania. Przedstawia on las, drzewa ciągną się na całą długość przedramienia. Kwiatkowski wyznał, że bardzo dla niego jest istotna ta forma przypomnienia o korzeniach.

Jak mieszka Dawid Kwiatkowski?

Dawid Kwiatkowski mieszka ze swoim ukochanym psem, Weedym. Nigdy nie ukrywał, że jest do niego bardzo przywiązany i zabiera go ze sobą nawet w trasy koncertowe. Niewielkie mieszkanie w centrum miasta wydaje się idealnym rozwiązaniem dla tej dwójki.

We wnętrzu zdecydował się na eleganckie, stonowane kolory - dominuje głęboki brąz, przeplatany zielenią. Na okna zaciągnął wielkie, jasnobrązowe zasłony, na podłodze możemy zobaczyć drewniane elementy.

Dużą uwagę przyciąga do swojego miejsca pracy - dużego, drewnianego biurka z komputerem i mikrofonem. Zdecydował się jednak na otoczenie się dużymi, zielonymi roślinami. To właśnie w takich warunkach powstają jego największe hity.

Jak sam przyznał, jest fanem analogowych rozwiązań - pokazał także adapter, na którym lubi słuchać płyt winylowych. Okazuje się, że większość pracy jaką wykonuje - pisanie piosenek, układanie tras - wykonuje także tradycyjnie, w notesie.

Podoba wam się styl życia Dawida Kwiatkowskiego?

Źródło: Facebook / TVN UWAGA

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek

  • Masz mało słońca w domu? Oto 4 odporne rośliny, które lubią cień

  • Fusy z kawy mają niesamowity wpływ na twoje kwiaty. Mało kto wie

  • Powstał przepiękny dom w środku lasu, jest cały z drewna

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza są imponujące

Czytaj więcej >
justyna-steczkowska

Domy gwiazd

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Widok wnętrz robi wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wiemy, gdzie mieszka Donald Tusk. Można się zdziwić

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Poznajesz ten dom? Należał do polskiego polityka

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie teraz mieszka Przemek Kossakowski?

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

Czytaj więcej >