libreshot.com (CC0 Domena publiczna)
Marta Idzikowska - 11 Stycznia 2021

Dom w lesie, coś pięknego. Niesamowity projekt

Pod Warszawą stanął przepiękny dom autorstwa projektantów ze studia CudnieBosko. Budynek jest w całości z drewna, co sprawia, że znakomicie wpasowuje się w las, który rozpościera się do dokoła niego. Wnętrza skrywają cudowne meble i komfortowy wystrój.

Projekt, który dzisiaj omówimy, powstał „z tęsknoty za naturą”. Inwestorzy marzyli o stworzeniu swojego gniazdka z dala od betonowej dżungli, w okolicy lasu, gdzie będą mogli odpocząć i rozkoszować się świeżym powietrzem.

Tego ambitnego zadania podjęli się projektanci ze studia CudnieBosko, którzy stworzyli rodzinny, cudowny dom.

Dom w środku lasu - jak marzenie

Budynek ma powierzchnię 120 metrów kwadratowych i położony jest w niewielkiej odległości od Warszawy.

Do jego wykonania zastosowano specjalne drewno, które sezonowane było w Skandynawii, a w późniejszej kolejności w Bieszczadach.

Agnieszka Dygant pokazała swoją posiadłość. Piękna willa z dala od miasta, ogród zachwycaAgnieszka Dygant pokazała swoją posiadłość. Piękna willa z dala od miasta, ogród zachwycaCzytaj dalej

Bryła domu robi ogromne wrażenie. Jest przepięknie wpasowana w las, a specjalnie wyselekcjonowane drewno tylko dodaje poczucia wyjątkowości.

Drewniany dom - co za piękne wnętrza

Dom jest niezwykle przestronny i jasny. Bezdyskusyjnie królem jest tutaj stół - ogromny mebel stanął tam z myślą o właścicielce, której wielką pasją jest gotowanie dla rodziny i przyjaciół. W tym celu znakomicie wyposażona jest antracytowa kuchnia, której strefę wyznacza półwysep.

Zachwycić może uroczy kącik wypoczynkowy. Główną rolę gra wygodna kanapa na retro nóżkach i piękny stolik rodem z lat 60. Z tego miejsca można podziwiać cudowny widok na las.

Nie lada gratką dla dzieci jest ukryta antresola, na którą można dostać się po drewnianych schodach. Tam znajduje się sala zabaw, z której mogą korzystać najmłodsi, gdy ich rodzice siedzą na dole.

W sypialniach chodzi przede wszystkim o wygodę - na wielkich, komfortowych łóżkach leżą miękkie pościele i narzuty. Wszędzie wiszą również piękne szare firany, które nadają całości skandynawskiego sznytu.

Źródło: elle.pl/decoration

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News