DomekIOgrodek.pl
ag

Pawel Wodzynski/East News

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

27 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Agnieszka Woźniak-Starak jest osobą publiczną, która cieszy się ogromnym uznaniem w kwestiach swojego stylu. Uchodzi za prawdziwą znawczynię mody oraz nie boi się eksperymentować w swoich stylizacjach. Okazuje się, że również w kwestii związanej z dekorowaniem domu nie pozostaje w tyle. Ostatnio mieliśmy okazję się o tym przekonać. Dziennikarka z pewnością może stać się dobrą inspiracją.

Piękny dom Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Wośniak-Starak zdecydowała przeprowadzić się do podwarszawskiego Konstancina. Decyzję podjęła już kilka lat temu. Gwiazda widocznie potrzebowała ucieczki od zgiełku miasta. Wraz ze swoją liczną gromadą psów żyje otoczona pięknymi wnętrzami i naturą.

Dom dziennikarki zbudowany jest z czerwonej cegły, która zdecydowanie przyciąga wzrok i nadaje niepowtarzalnego klimatu. Jest obecna także w środku, co dodaje spójności całej posiadłości.

Duża przestrzeń i industrialny styl komponują się świetnie z naturalnym otoczeniem. Metalowe elementy widoczne na zdjęciach w kompozycji z okrągłym stołem i barowymi krzesłami robią wrażenie.

remont

Podczas remontu domu odkryli niepokojący przedmiot

CZYTAJ DALEJ

Nie mogło zabraknąć oczywiście udogodnienia dla piesków, więc w domu znajdują się leżanki i siedziska przeznaczone dla czworonożnych przyjaciół.

Bardzo duże okna w czarnych oknach wpuszczają słońce do środka domu, a dzięki nim gwiazda może obserwować piękny widok ogrodu pełnego drzew. Jako że Agnieszka Woźniak-Starak nie boi się rozmaitych kombinacji w swoim ubiorze, nie inaczej mogło być także we wnętrzach, w których mieszka. W środku zobaczymy meble w różnych stylach, od rustykalnych, po plastikowe.

Dom jest także bardzo przytulny, klimatu nadają drewniane podłogi i kominek w salonie. Wygodne sofy i fotele są prawdziwą strefą relaksu.


Źródło: Jastrząb Post, Instagram


Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Nowa osoba w ekipie "Nasz nowy dom"

  • Nieprzyjemne znalezisko w ogrodzie przy nowym domu

  • Posadzka w garażu – z jakiego materiału najlepiej ją wykonać?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl

Weronika DadokAutor

Wydawca

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza są imponujące

Czytaj więcej >
justyna-steczkowska

Domy gwiazd

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Widok wnętrz robi wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wiemy, gdzie mieszka Donald Tusk. Można się zdziwić

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Poznajesz ten dom? Należał do polskiego polityka

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie teraz mieszka Przemek Kossakowski?

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Rozenek z mężem mieszkają w niesamowitych luksusach. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >