DomekIOgrodek.pl
dowbor

TRICOLORS/East News

Nowa osoba w ekipie "Nasz nowy dom"

27 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Kolejne odcinki kultowego programu "Nasz nowy dom" zbliżają się wielkimi krokami. Teraz media obiegła wspaniała informacja dotycząca nowej osoby w zespole. Będzie nią Marta Kołdej spełniająca się, jako architektka.

Związana jest z architekturą od dwudziestu lat, dzięki temu, że ta dziedzina jest również jej pasją, doskonale sprawdza się w tej roli, także pracując w tym obszarze. Jak możemy przeczytać na łamach polsat.pl, Marta Kołdej jest zachwycona tym, że będzie mogła pracować z tak świetną grupą ludzi i prowadzącą Katarzyną Dowbor. Możliwość pomagania innym ludziom jest wyzwalaczem dodatkowych sił!

Marta Kołdej, jako nowa architektka w programie "Nasz nowy dom"

Marta Kołdej jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Zajmuje się głównie projektami dla indywidualnych klientów, ale miała także możliwość pracy przy obiektach użyteczności publicznej.

Jako że ceni sobie bardzo kontakt z ludźmi, którzy mieszkają we wnętrzach, które stworzyła, jesteśmy przekonani, że program sprawi jej dużo przyjemności i satysfakcji. W swoim portfolio ma na koncie wiele przebudów starszych domów, co na pewno zaprocentuje przy nadchodzącym projekcie.

Kamera Domowa niania

Dzięki domowej kamerze wszystko wyszło na jaw

CZYTAJ DALEJ

Marta Kołdej jest także mamą dójki dzieci, Szymona i Ani. W wolnych chwilach lubi malować, a ja jej obrazach możemy zobaczyć, to co ją inspiruje i otacza. O jej dobrym sercu świadczy także zaangażowanie w działalność charytatywną związaną z aktywizacją społeczności poprzez sztukę.

Marta Kołdej o swoim przyszłym projekcie związanym z "Nasz nowy dom"

Na łamach polsat.pl mieliśmy okazję dowiedzieć się także o tym, że działanie w programie "Nasz nowy dom" jest dla architektki ogromnym szczęściem, ponieważ to prawdziwe połączenie pasji z potrzebą niesienia pomocy innym ludziom.

- Przystępuje właśnie do ekipy kultowego już programu „Nasz Nowy Dom”. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, móc pracować ramię w ramię z tak doświadczonymi architektami: Martyną, Maćkiem, Wojtkiem i oczywiście ikoną polskiej telewizji, Katarzyną Dowbor. Cieszę się także na pracę zespołową z ekipami wykonawców, bez których program by nie istniał - przyznała Marta Kołdej.

EN 01488601 0171

Pawel Wodzynski/East News

Źródło: polsat.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Nowa osoba w ekipie "Nasz nowy dom"

  • Nieprzyjemne znalezisko w ogrodzie przy nowym domu

  • Posadzka w garażu – z jakiego materiału najlepiej ją wykonać?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl

Weronika DadokAutor

Wydawca

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

TV

Prowadząca "Nasz nowy dom" spisała testament

Czytaj więcej >

TV

Chciała udekorować dom na święta. Słono za to zapłaci

Czytaj więcej >

TV

Kierownik budowy o rodzinach z ''Nasz nowy dom''. Co dzieje się w trakcie i po programie?

Czytaj więcej >

TV

Gospodarstwo z serialu ''Pierwsza miłość''

Czytaj więcej >

TV

Gdzie naprawdę jest dom Pietrka i Joli z "Rancza"? Odnaleźliśmy budynek

Czytaj więcej >
Nasz nowy dom

TV

Ile domów wyremontowała ekipa "Nasz nowy dom"? Liczba robi wrażenie

Czytaj więcej >