DomekIOgrodek.pl

Pixabay/ Goumbik

Nieprzyjemne znalezisko w ogrodzie przy nowym domu

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Zakup nowej posiadłości zwykle kojarzy się z przyjemnym dreszczykiem emocji. Niestety w przypadku tej rodziny było nieco inaczej. Mark i Rhian Buller kupili piękny dom, myśląc, że to najlepsza inwestycja, jaka mogła im się przytrafić. Niestety bardzo szybko okazało się, że wręcz przeciwnie - było to ich utrapieniem.

Jak większość rodzin i również Państwo Bullerowie marzyli o rodzinnych czterech kątach. Zapragnęli przeżywać cudowne chwile w ogrodzie wraz z dziećmi, czy znajomymi. Udało im się znaleźć z pozoru idealne lokum, które szybko okazało się bardzo kłopotliwe.

Nieprzyjemna niespodzianka w ogrodzie

Największym problemem po przeprowadzce w nową okolicę okazał się niespodziewany przykry zapach, którego wręcz nie dało się znieść.

Prawdziwy koszmar zaczął się kilka dni po przeniesieniu w nowe miejsce. Z ogrodu wydobywał się okropny zapach. Ku zdziwieniu nowych lokatorów okazało się, że przez podwórze przechodzi przepompownia ścieków, o której istnieniu rodzina nie miała pojęcia. Najprawdopodobniej nigdy by się to nie stało, gdyby nie fakt, że się zepsuła.

Rodzina zgłaszała sytuację około 15 razy, niestety bezskutecznie. Deweloper udawał, że nie widzi problemu, a jedynym załagodzeniem sprawy było zlikwidowanie usterki na jakiś czas, by później znów wróciła do ogrodu rodziny.

Z bezsilności Mark postanowił zrobić kampanie, która ma na celu informowanie przyszłych potencjalnych klientów o nieprzyjemnościach płynących z zakupu.

Według przedstawiciela firmy zapachy dochodzą z sąsiedniej działki. Niestety w takich sytuacjach ciężko cokolwiek zrobić, miejmy nadzieję, że choć akcja społeczna właścicieli pomoże innym ustrzec się przed podobnego rodzaju przykrościami. Źródło: popularne.pl

screen
undefined

Screen z portalu popularne.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Rośliny chronione w Polsce – co powinieneś wiedzieć?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Architektura

Lukarna dachowa – charakterystyka, budowa, rodzaje
Czytaj więcej >

Architektura

Budowa sauny w domu – cechy charakterystyczne, rodzaje, analiza czynników oraz prawidłowy montaż urządzenia
Czytaj więcej >

Architektura

Ocieplenie domu drewnianego – jak to zrobić i jaki materiał wybrać?
Czytaj więcej >

Architektura

Taras betonowy a taras ziemny – który lepszy?
Czytaj więcej >

Architektura

Nieprawidłowo dobrany opał, może przynieść negatywne skutki
Czytaj więcej >

Architektura

Ile kosztuje drewniany dom?
Czytaj więcej >
Weronika Dadok

Wydawca

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]