DomekIOgrodek.pl
znalezisko

Pixabay/ Goumbik

Nieprzyjemne znalezisko w ogrodzie przy nowym domu

26 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Zakup nowej posiadłości zwykle kojarzy się z przyjemnym dreszczykiem emocji. Niestety w przypadku tej rodziny było nieco inaczej. Mark i Rhian Buller kupili piękny dom, myśląc, że to najlepsza inwestycja, jaka mogła im się przytrafić. Niestety bardzo szybko okazało się, że wręcz przeciwnie - było to ich utrapieniem.

Jak większość rodzin i również Państwo Bullerowie marzyli o rodzinnych czterech kątach. Zapragnęli przeżywać cudowne chwile w ogrodzie wraz z dziećmi, czy znajomymi. Udało im się znaleźć z pozoru idealne lokum, które szybko okazało się bardzo kłopotliwe.

Nieprzyjemna niespodzianka w ogrodzie

Największym problemem po przeprowadzce w nową okolicę okazał się niespodziewany przykry zapach, którego wręcz nie dało się znieść.

Prawdziwy koszmar zaczął się kilka dni po przeniesieniu w nowe miejsce. Z ogrodu wydobywał się okropny zapach. Ku zdziwieniu nowych lokatorów okazało się, że przez podwórze przechodzi przepompownia ścieków, o której istnieniu rodzina nie miała pojęcia. Najprawdopodobniej nigdy by się to nie stało, gdyby nie fakt, że się zepsuła.

brudna patelnia

Sprawdzony sposób na zmycie zaschniętego brudu z patelni

CZYTAJ DALEJ

Rodzina zgłaszała sytuację około 15 razy, niestety bezskutecznie. Deweloper udawał, że nie widzi problemu, a jedynym załagodzeniem sprawy było zlikwidowanie usterki na jakiś czas, by później znów wróciła do ogrodu rodziny.

Z bezsilności Mark postanowił zrobić kampanie, która ma na celu informowanie przyszłych potencjalnych klientów o nieprzyjemnościach płynących z zakupu.

Według przedstawiciela firmy zapachy dochodzą z sąsiedniej działki. Niestety w takich sytuacjach ciężko cokolwiek zrobić, miejmy nadzieję, że choć akcja społeczna właścicieli pomoże innym ustrzec się przed podobnego rodzaju przykrościami.


Źródło: popularne.pl

screen

Screen z portalu popularne.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Rośliny chronione w Polsce – co powinieneś wiedzieć?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl

Weronika DadokAutor

Wydawca

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Architektura

Tylko u nas: Specjalista w branży deweloperskiej i twórca “Oceniamy Deweloperów” opowiedział o swoim projekcie

Czytaj więcej >

Architektura

Ściany fundamentowe: rodzaje i sposoby budowy

Czytaj więcej >

Architektura

Grzejnik konwektorowy: dlaczego warto?

Czytaj więcej >

Architektura

Dachówka ceramiczna – ceny, kształty i kolory

Czytaj więcej >

Architektura

Szambo plastikowe: koszty, zalety i wady

Czytaj więcej >

Architektura

Okna tarasowe: koszty, zalety i wady

Czytaj więcej >