DomekIOgrodek.pl
Doda

instagram.com/dodaqueen

Dom Dody robi wrażenie. Luksus widać już na pierwszy rzut oka

28 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Doda od lat króluje w polskim show-biznesie, stale odnosząc niebywałe sukcesy. Jakiś czas temu zamieniła scenę na plan filmowy, a efekty jej ciężkiej pracy już niebawem będziemy mogli podziwiać na wielkim ekranie. Artystka przyzwyczaiła fanów do tego, że bacznie strzeże życia prywatnego i opowiada o nim raczej sporadycznie. Niektóre jej fotki sporo jednak zdradzają.

Rabczewska co prawda nie ma w zwyczaju oprowadzać obserwatorów po swoim domu, jednak gdy już dzieli się na Instagramie nowymi fotkami, zdradza niewielkie smaczki z wnętrza, jak się szybko okazało, prawdziwych luksusów.

Jak mieszka Doda?

Gwiazdy nieczęsto pokazują w mediach społecznościowych swoje domy czy mieszkania. Znacznie chętniej zamieszczają w sieci swoje selfie, które jednak bardzo często zdradzają co nieco z wnętrza ich oazy.

Nie inaczej jest w przypadku Dody, która wręcz zasypuje internautów fotkami z różnych miejsc na świecie. Trudno zaprzeczyć, że największe zainteresowanie budzą te prosto z jej domu. W tle często możemy zauważyć, że artystka żyje w prawdziwych luksusach.

Cytryna

Jak wykorzystać cytrynę przy sprzątaniu domu? Prosty trik warty poznania

CZYTAJ DALEJ

Rabczewska postawiła na nowoczesność z wyraźną nutą glamour. Nie brakuje sporych rozmiarów narożnika, na którym ta może odpoczywać po długim dniu w pracy, poduszek, które ocieplają wnętrze czy kwiatów.

Doda postawiła na czerń połączoną ze srebrem i bielą. Długie, grube zasłony doskonale chronią ją przed słońcem, a jednocześnie zapewniają prywatność. Do tego schody w kolorze białym i specjalna gablota na nagrody, która udało się jej zapełnić po same brzegi.

Artystka umieściła też w swoim domu kilka obrazów. Czarna ściana w salonie czy czarna, matowa kuchnia robią piorunujące wrażenie. Jest również oczywiście taras, wzbogacony roślinami, na którym Doda może spędzać słoneczne, letnie dni.Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

  • Macierzanki – ozdobne krzewinki w ogrodzie

  • Lubczyk ogrodowy – uprawa i pielęgnacja

  • Monstera – popularna ozdoba mieszkania

Źródło: Instagram

Weronika WasiakAutor

Wydawca Domekiogrodek.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza są imponujące

Czytaj więcej >
justyna-steczkowska

Domy gwiazd

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Widok wnętrz robi wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wiemy, gdzie mieszka Donald Tusk. Można się zdziwić

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Poznajesz ten dom? Należał do polskiego polityka

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie teraz mieszka Przemek Kossakowski?

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

Czytaj więcej >