Marta Kaczyńska i jej posiadłość na mazurach
Screen ekranu z filmu zamieszczonego na portalu Youtube GOSSIP TV
Weronika Dadok - 27 Marca 2021

Dom Marty Kaczyńskiej i jej męża na mazurach

Na łamach Super Expressu mieliśmy okazję dowiedzieć się o tajemniczej posiadłości Marty Kaczyńskiej i jej męża na Mazurach. O majątku zrobiło się bardzo głośno ze względu na jeden szczegół...

Marta Kaczyńska wzbudza duże zainteresowanie mediów. Jest bratanicą prezesa PiS.

Trudno się dziwić, ponieważ oprócz powyższego faktu, jej życie prywatne pełne jest niespodziewanych zwrotów akcji.

Marta Kaczyńska od czasu ślubu z trzecim mężem pojawiała się w mediach znacznie rzadziej. Skupiła się na wychowaniu syna i zajęła się swoją posiadłością znajdującą się z daleka od stolicy. Dzięki temu mogła spokojnie oddać się życiu rodzinnemu.

Tabloidy jednak nie mogły sobie darować i donosiły, że małżeństwo z Piotrem Zielińskim nie jest pozbawione upadków. Sami zainteresowani się do tego nie odnieśli, więc zapewne były to tylko niesmaczne plotki.

Siostra Anny Przybylskiej pokazała salon. Jeden szczegół poruszył internautówSiostra Anny Przybylskiej pokazała salon. Jeden szczegół poruszył internautówCzytaj dalej

Teraz o małżeństwie głośno jest z zupełnie innego powodu... Media obiegła informacja, że Piotr jest w posiadaniu pięknego pałacu na Mazurach. Wiąże się z nim jedna bardzo ciekawa historia, która szybko znalazła swoje miejsce w mediach.

Afera związana z posiadłością męża Marty Kaczyńskiej

O całej sprawie zapewne nikt by się nie dowiedział, gdyby nie dodatkowy wątek związany budową z drogi ekspresowej, która najwyraźniej przeszkadzała właścicielom posiadłości...

Według doniesień Gazety Wyborczej, plany dotyczące budowy drogi zostały niespodziewanie zmienione. Wcześniejsza wersja zakładała, że trasa będzie biegła w pobliżu pałacu Kaczyńskiej.

Burmistrz mazurskiego miasteczka przypuszcza, że drogowcy mogli celowo zmienić wariant przebiegu drogi, aby nie zakłócała spokoju rodziny.

Posiadłość męża Marty Kaczyńskiej to prawdziwa ostoja spokoju

W związku z szybką zmianą planów dotyczących budowy teraz już Marta Kaczyńska będzie mogła spokojnie i bez przeszkód celebrować czas w posiadłości i zachwycać się widokami.

Jak dowiadujemy się na łamach Super Expressu, na widok pałacyku możemy zareagować sporym zdziwieniem. Wyremontowane lokum jest położone w otoczeniu jezior i lasów. Wokół panuje cisza i spokój. Sielski obraz, dopełniają pasące się krowy. Choć dom znajduje się w cichym miejscu, nie jest na odludziu. Znajduje się nieopodal znanych miejscowości turystycznych takich, jak Mikołajki, czy Giżycko.

Źródło: pomponik.pl


Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News