Salon Doroty Szelągowskiej
Instagram/dotindotin
Marta Idzikowska - 1 Grudnia 2020

Zaskakujący salon Doroty Szelągowskiej, kto by pomyślał

Dorota Szelągowska na co dzień zajmuje się odmienianiem życiem Polaków w swoim programie "Totalne remonty Szelągowskiej". Gwiazda przeprowadza niezwykłe metamorfozy domów i mieszkań, które wcześniej znajdowały się w złym stanie, wywołując zachwyt ich mieszkańców. Zapewne wielu z nas zastanawia się, jak zaaranżowała swoje wnętrze sama Szelągowska, która obecnie jest najbardziej znaną dekoratorką wnętrz w Polsce. Ostatnio kobieta opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, dzięki któremu możemy przekonać się, jak wygląda jej salon.

Dorota Szelągowska to obecnie jedna z najbardziej lubianych postaci w ramówce TVN. Gwiazda prowadzi program "Totalne remonty Szelągowskiej", w którym wykonuje generalne remonty domów i mieszkań ludzi, którzy na co dzień czynią dobro, zaniedbując własne życie i miejsce, w którym mieszkają, na rzecz pomocy innym.

Aranżacje wykonane przez ekipę programu i samą prowadzącą są niezwykle atrakcyjne - udaje im się tworzyć wnętrza przytulne, a zarazem nowoczesne i praktyczne. Zachwyca również ich estetyka. Wykończone wnętrza wyglądają pięknie i stylowo, co niezwykle cieszy bohaterów każdego odcinka, którzy nie kryją wdzięczności i wzruszenia.

Talent Doroty Szelągowskiej doceniają także internauci, co widać po jej koncie na Instagramie - kobieta ma aż 800 tysięcy obserwujących!

Wielu fanów zafascynowanych gustem gwiazdy nie raz dopominało się o zdjęcia jej własnego mieszkania. Chyba każdy chciałby wiedzieć, jak wygląda wnętrze najpopularniejszej dekoratorki w Polsce! Dorota Szelągowska spełniła prośby internautów i pokazała swój salon, który wzbudził wśród nich niemały zachwyt.

Niezwykły salon Doroty Szelągowskiej

W pokoju dziennym gwiazdy dominują takie kolory jak biel i szarość, co tworzy niezwykle przytulny i ciepły kącik do odpoczynku.

Salon zdecydowanie kojarzy się ze stylem boho, ze względu na plecioną huśtawkę i lekkie drewniane krzesła ozdobione licznymi wzorami. Może to zaskakiwać, gdyż Dorota Szelągowska w swoim programie stawia raczej na nowoczesne wnętrza.

Pikowane szare kanapy "zachęcają" do relaksu z herbatą i książką, a miękkie koce i poduszki z frędzlami tylko pogłębiają ten efekt. Duże wrażenie robią wewnętrzne drewniane okiennice, tzw. shuttersy, które dodają wnętrzu elementy klasyki. Całości przepięknej aranżacji dopełniają liczne rośliny i ciekawy abstrakcyjny obraz.

Fani Doroty Szelągowskiej nie kryją swojego zauroczenia jej emanującym domowym ciepłem salonem.

- Marzę o takich kanapach, a huśtawka to bajka - piszą w komentarzu jedna z internautek.

- Jak przytulnie, przepiękny salon, całość cudowna - zachwyca się inna fanka.

Źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News