DomekIOgrodek.pl
Martyna Wojciechowska

eastnews / TRICOLORS

Dowiedzieliśmy się, gdzie mieszka Martyna Wojciechowska. Uwiła niezwykle przytulne gniazdko

23 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska pokazała swoje mieszkanie. Wystrój robi wrażenie - wszędzie aż roi się od pamiątek z podróży.

  • Martyna Wojciechowska słynie z tego, że większość czasu spędza poza domem

  • Jednak jej mieszkanie jest bardzo dopracowane

  • Elegancki wystrój połączyła z licznymi pamiątkami z wycieczek po całym świecie

Martyna Wojciechowska rzadko ma okazję do pokazania swojego mieszkania, jako że większość czasu spędza w podróży. Teraz jednak ujawniła jak wygląda jej dom, wiele osób może się zdziwić.

Dom Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich podróżniczek. Niedawno w mediach głośno było o jej krótkim małżeństwie i niespodziewanym rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim. Wspólnie z córką mieszka w centrum Warszawy.

Nie jest tajemnicą, że podróżniczka nie spędza zbyt wiele czasu w domu - dlatego też dziennikarka rzadko go pokazywała. Niedawno jednak na jej Instagramie zaczęły pokazywać się zdjęcia, z których można dostrzec jak na co dzień mieszka Martyna Wojciechowska.

Salon urządzony jest w bardzo przytulny sposób - dużą część zajmuje sporych rozmiarów szara kanapa, na która rzucony jest ciepły pled. Wszędzie widoczne są duże rośliny, pod ścianą znajduje się także niemała drewniana komoda, na której umieszczony jest telewizor.

Jak mieszka Martyna Wojciechowska?

Wraz z córką mają także zaplanowaną wspólną przestrzeń do pracy. Jedna ściana jest w całości zapełniona regałem z kolekcją książek. Pod nią podróżniczka ma własne biurko, także z drewna. W tym samym pomieszczeniu jest także miejsce, w której córka dziennikarki - Maria ćwiczy akrobatykę.

W ciekawym stylu jest urządzona także sypialnia Martyny Wojciechowskiej. Na środku znajduje się ogromne, drewniane łóżko z białą pościelą, która idealnie komponuje się z białymi ścianami. Nad łóżkiem zawieszony jest duży, kolorowy kolaż zdjęć z podróży.

Kuchnia także odbiega od standardowych - chociażby drewniane panele na podłodze, zamiast standardowych kafelków. Wśród mebli także dominuje drewno, widoczne na szafkach i blatach. Eleganckie kafelki za to znajdują się na ścianie, ponad kuchenką. Uwagę przyciąga także lodówka, na której zawieszona jest ogromna kolekcja magnesów z podróży Wojciechowskiej.

Źródło: Pomorska.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Rośliny chronione w Polsce – co powinieneś wiedzieć?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza są imponujące

Czytaj więcej >
justyna-steczkowska

Domy gwiazd

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Widok wnętrz robi wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wiemy, gdzie mieszka Donald Tusk. Można się zdziwić

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Poznajesz ten dom? Należał do polskiego polityka

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie teraz mieszka Przemek Kossakowski?

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

Czytaj więcej >