Dom Edyty Górniak
"Dzień dobry TVN", TVN
Marta Idzikowska - 28 Listopada 2020

Willa Edyty Górniak. Niesamowity dom w środku lasu

W tym domu mieszka gwiazda, która w ostatnim czasie znalazła się w ogniu krytyki za podważanie istnienia pandemii koronawirusa. Oprócz tego jest znaną i cenioną piosenkarką. Wiecie już, o kogo chodzi? Tę piękną willę zamieszkuje...Edyta Górniak!

Edyta Górniak to gwiazda znana wszystkim Polkom i Polakom.

Artystka zaczęła swoją karierę m.in. od występowania w musicalu "Metro", granym przez teatr Studio Buffo. Po tym muzycznym debiucie piosenkarka dostała się do Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym dzięki uwielbianemu przez miliony utworowi "To nie ja!" zdobyła drugie miejsce.

Edyta Górniak to niezwykle płodna artystka - wydała aż 7 albumów studyjnych, otrzymała poczwórnie platynową płytę, a sprzedaż jej płyt i singli osiągnęła nakład trzech milionów egzemplarzy.

Edyta Górniak

O ile piosenkarka jest ceniona przez Polki i Polaków za swoją charyzmę na scenie i niesamowitą skalę głosu wyliczoną na cztery oktawy, to jej wypowiedzi na tematy niezwiązane z muzyką często budzą kontrowersje.

Cięcie malin – jak prawidłowo to zrobić?Cięcie malin – jak prawidłowo to zrobić?Czytaj dalej

Ostatnio Edyta Górniak została masowo skrytykowana ze względu na swoje słowa dotyczące pandemii koronawirusa i szczepień. W jednym ze swoich nagrań umieszczonych na portalu społecznościowym stwierdziła nawet, że "w szpitalach leżą statyści".

Piękna willa kontrowersyjnej gwiazdy

Gwiazda kilka miesięcy temu pokazała ekipie "Dzień dobry TVN" luksusową willę, w której mieszka. Wynajęty dom jest dla niej prawdziwym azylem od show-biznesu, ponieważ położony jest w środku lasu, wśród natury.

To spokojne miejsce zapewnia Edycie Górniak znakomite warunki do skupienia się na tworzeniu muzyki i nowych albumów.

Przestronne wnętrze willi urządzone jest w nowoczesnym stylu. Ściany pokryte są designerskimi tapetami, dom przystrajają również liczne rośliny i ciekawe obrazy.

Artystka chętnie pokazywała swoją kuchnię, w której króluje ustawiona na środku wyspa kuchenna. Zabudowa przywodzi na myśl klasyczny styl, a całość utrzymana jest w kolorach bieli i czerni. Jak przyznała sama Edyta Górniak, kuchnia to jej najukochańsze pomieszczenie w całym domu.

Jak wam się podoba willa gwiazdy?

Kuchnia Edyty Górniak

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News