DomekIOgrodek.pl
Ewa Kasprzyk

youtube.com/Kultowe rozmowy

Ewa Kasprzyk sprzedaje dom nad morzem. Czy jest wart swojej ceny?

31 Marca 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Ewa Kasprzyk po rozwodzie z mężem rozpoczyna całkiem nowe życie - została tylko sprzedaż domu, który znajduje się w Gdyni. Nieruchomość położona jest w okolicy morza, i jak twierdzi "Super Express", wyceniona została na 879 tys. zł. Cz

Ewa Kasprzyk, aby całkowicie zakończyć długi i ważny etap w swoim życiu, a mianowicie małżeństwo z byłym mężem, Jerzym Bernatowiczem, postanowiła wystawić na sprzedaż ich wspólne gniazdko. Przez biuro nieruchomości działka została wyceniona na 879 000 zł.

Ewa Kasprzyk sprzedaje dom. Jak prezentuje się nieruchomość?

Trzeba przyznać, że aktorka żyła w wyjątkowo urokliwym otoczeniu. Dom znajduje się w Gdyni Redłowo - jest to okolica znajdująca się blisko morza. Odległość od plaży to jedynie 1 kilometr!

Miejsce jest idealne dla fanów spacerów, lasów i natury - w pobliżu znajduje się rezerwat przyrody Kępa Redłowska. Miłośnicy aktywnego wypoczynku również będą zachwyceni - trucht pomiędzy drzewami z widokiem na morskie fale brzmi jak marzenie.

Nieruchomość znajduje się w zabudowie szeregowej z lat 60. Ze względu na umiejscowienie domu na końcu cichej uliczki, nie trzeba martwić się o hałas i gwar miasta. Cała działka łącznie z ogródkiem ma powierzchnię 210 metrów kwadratowych i jest ogrodzona.

Ewa Kasprzyk sprzedaje dom. Jak prezentuje się w środku?

Dom ma trzy kondygnacje, wszystkie o powierzchni około 47 metrów kwadratowych. Na pierwszym poziomie króluje pokój z kominkiem, toaleta, wyjście do ogrodu i pomieszczenie gospodarcze.

Na drugim poziomie tętni życie - to tam znajduje się salon, kuchnia i taras, trzeci poziom natomiast mieści strefę odpoczynku - sypialnię, WC i dodatkowy pokój.

Screen Google Street View

Nieruchomość wymaga generalnego remontu - ostatnio przeprowadzany był w latach 80. Konieczna jest wymiana instalacji. Kilka lat temu przeprowadzono wymianę połaci dachowej, zamontowano również piec gazowy.

Czy dom Ewy Kasprzyk jest wart swojej ceny? Nasz ekspert ocenia

O opinię na temat domu Ewy Kasprzyk zapytaliśmy naszego niezależnego eksperta, właściciela agencji nieruchomości Unique Estate, Konrada Wysockiego.

- Uważam, że cena za dom i działkę (879 000 zł) jest za wysoka. Przede wszystkim jest to zabudowa szeregowa, która jest znacznie mniej atrakcyjna niż budynek wolnostojący - mówi specjalista - Nie zapominajmy też, że dom jest stosunkowo stary, a na dodatek trzeba go wyremontować. Powierzchnia ogródka jest bardzo mała, co jest sporym minusem.

Źródło: navigat.pl

Zdjęcie tytułowe jest screenem z kanału youtube.com/Kultowe rozmowy, gdzie możecie zobaczyć wywiad z Ewą Kasprzyk.

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >