DomekIOgrodek.pl
Joanna Koroniewska

youtube.com/TVN Style

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

21 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Im bliżej świąt, tym więcej gwiazd w mediach społecznościowych chwali się świątecznym wystrojem domu. Podobnie stało się w przypadku Joanny Koroniewskiej, która udostępniła na Instagramie zdjęcie własnego drzewka i podzieliła się ważnym apelem. Akt

Joanna Koroniewska to aktorka, która sławę zdobyła dzięki serialowi "M jak miłość". Od tej pory pojawia się w polskich produkcjach filmowych, serialowych i telewizyjnych, ciesząc się popularnością wśród wciąż powiększającej się grupy fanów.

Prywatnie jest żoną dziennikarza Macieja Dowbora. Wspólnie wychowują dwie córeczki - Janinę i Helenę. Wszyscy tworzą szczęśliwą rodzinę, co jest doskonale widoczne na wielu fotografiach, które Joanna Koroniewska udostępnia na swoim Instagramie.

Celebrytka bardzo lubi pokazywać wnętrza swojego domu i trudno się dziwić - ten nowoczesny wystrój, w którym dominuje śnieżna biel, prezentuje się niezwykle imponująco! Ostatnio jednak miała miejsce przykra sytuacja związana z choinką gwiazdy...

Joanna Koroniewska w ogniu krytyki. Aktorka apeluje o życzliwość i wyrozumiałość w Święta

Jakiś czas temu kobieta udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie świątecznego drzewka z obszernym, emocjonalnym wpisem. Joanna Koroniewska zdradziła, że ma już dosyć słów krytyki kierowanych pod adresem jej choinki i tego, jak z nią postępuje.

Jak sama przyznaje, wiele ostrych słów dotyczyło wczesnej pory, w jakiej udekorowała drzewko (miało to miejsce na początku grudnia), braku kolorowych ozdób oraz tego, że jest sztuczne.

- Choinka ustrojona jest DUUUŻO wcześniej, bo tego właśnie potrzebowaliśmy, WŁAŚCIWIE to JA POTRZEBOWAŁAM. . Kochani! Idą Święta! Odpuśćmy czasem i sobie i innym. Te złośliwości, tonę naprawdę niepotrzebnej zajadłości- czasy są naprawdę ciężkie, więc próbujmy po prostu się nawzajem budować, nie niszczyć (pisownia oryginalna - red.) - zaapelowała gwiazda.

Wierni fani Joanny Koroniewskiej ślą słowa wsparcia

Jak możemy wyczytać w komentarzach pod tym emocjonalnym postem, internauci są świątecznym drzewkiem Joanny Koroniewskiej... zachwyceni! Nie szczędzą słów uznania dla gustu aktorki, a także pocieszają gwiazdę i zapewniają, że wspierają jej decyzję o wczesnym ubraniu choinki.

- Ja też ubrałam choinkę wcześnie. W tym roku im szybciej tym lepiej - napisała jedna z fanek.

- Co kogo obchodzi, co kto i kiedy robi? Masakra. ... ludzie mają pustkę w głowie. A choinka piękna - dodaje inna kobieta.

Źródło: instagram.com/joannakoroniewska

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z kanału TVN Style na Youtube. youtube.com/TVN Style

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >
Rolnik szuka żony

Domy gwiazd

"Rolnik szuka żony" - Bardowscy pokazali dom

Czytaj więcej >