Joanna Koroniewska
youtube.com/TVN Style
Marta Idzikowska - 21 Grudnia 2020

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Im bliżej świąt, tym więcej gwiazd w mediach społecznościowych chwali się świątecznym wystrojem domu. Podobnie stało się w przypadku Joanny Koroniewskiej, która udostępniła na Instagramie zdjęcie własnego drzewka i podzieliła się ważnym apelem. Aktorka zdradziła, że została mocno skrytykowana za wygląd swojej choinki, a także inne szczegóły dotyczące jej udekorowania. Świąteczny wpis celebrytki poruszył internautów.

Joanna Koroniewska to aktorka, która sławę zdobyła dzięki serialowi "M jak miłość". Od tej pory pojawia się w polskich produkcjach filmowych, serialowych i telewizyjnych, ciesząc się popularnością wśród wciąż powiększającej się grupy fanów.

Prywatnie jest żoną dziennikarza Macieja Dowbora. Wspólnie wychowują dwie córeczki - Janinę i Helenę. Wszyscy tworzą szczęśliwą rodzinę, co jest doskonale widoczne na wielu fotografiach, które Joanna Koroniewska udostępnia na swoim Instagramie.

Celebrytka bardzo lubi pokazywać wnętrza swojego domu i trudno się dziwić - ten nowoczesny wystrój, w którym dominuje śnieżna biel, prezentuje się niezwykle imponująco! Ostatnio jednak miała miejsce przykra sytuacja związana z choinką gwiazdy...

Joanna Koroniewska w ogniu krytyki. Aktorka apeluje o życzliwość i wyrozumiałość w Święta

Jakiś czas temu kobieta udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie świątecznego drzewka z obszernym, emocjonalnym wpisem. Joanna Koroniewska zdradziła, że ma już dosyć słów krytyki kierowanych pod adresem jej choinki i tego, jak z nią postępuje.

Jak sama przyznaje, wiele ostrych słów dotyczyło wczesnej pory, w jakiej udekorowała drzewko (miało to miejsce na początku grudnia), braku kolorowych ozdób oraz tego, że jest sztuczne.

- Choinka ustrojona jest DUUUŻO wcześniej, bo tego właśnie potrzebowaliśmy, WŁAŚCIWIE to JA POTRZEBOWAŁAM. . Kochani! Idą Święta! Odpuśćmy czasem i sobie i innym. Te złośliwości, tonę naprawdę niepotrzebnej zajadłości- czasy są naprawdę ciężkie, więc próbujmy po prostu się nawzajem budować, nie niszczyć (pisownia oryginalna - red.) - zaapelowała gwiazda.

Wierni fani Joanny Koroniewskiej ślą słowa wsparcia

Jak możemy wyczytać w komentarzach pod tym emocjonalnym postem, internauci są świątecznym drzewkiem Joanny Koroniewskiej... zachwyceni! Nie szczędzą słów uznania dla gustu aktorki, a także pocieszają gwiazdę i zapewniają, że wspierają jej decyzję o wczesnym ubraniu choinki.

- Ja też ubrałam choinkę wcześnie. W tym roku im szybciej tym lepiej - napisała jedna z fanek.

- Co kogo obchodzi, co kto i kiedy robi? Masakra. ... ludzie mają pustkę w głowie. A choinka piękna - dodaje inna kobieta.

Źródło: instagram.com/joannakoroniewska

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z kanału TVN Style na Youtube. youtube.com/TVN Style

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News