Zara Home wykorzystała zdjęcie mieszkania Kasi Tusk
Wikimedia Commons/Limatango (CC0 Domena publiczna)/instagram.com/makelifeeasier_pl
Marta Idzikowska - 1 Grudnia 2020

Zara Home chciała zarobić na zdjęciu mieszkania Kasi Tusk

Kasia Tusk od lat prowadzi popularnego bloga o tematyce modowo-lifestylowej, który podbija serca Polek. Kobieta umieszcza na nim między innymi zdjęcia swojego pięknego mieszkania, które urządzone jest z niezwykłym gustem. Jak widać, styl Kasi Tusk docenił również sklep Zara Home, który bez jej zgody wykorzystał fotografię mieszkania celebrytki na swojej stronie internetowej w celach zarobkowych.

Kasia Tusk zasłynęła w polskim show-biznesie w 2007 roku, gdy wzięła udział w popularnym programie "Taniec z gwiazdami", w którym zdobyła serca widzów i zajęła trzecie miejsce.

Największą sławę zdobyła jednak za sprawą swojego bloga "Make life easier", który zapewnił jej prawdziwy sukces. Dzięki rozwijaniu tej działalności udało jej się stworzyć osobistą markę MLE Collection, a jej Instagrama obserwuje prawie 400 tysięcy osób.

Ponad półtora roku temu Kasia Tusk została również szczęśliwą mamą.

Gwiazdę charakteryzuje niezwykłe wyczucie estetyki, co jest szczególnie widoczne w wystroju jej mieszkania. Wnętrza zaprojektowane są z wyjątkową starannością i dbałością o każdy detal. Wszystkie pomieszczenia urządzone są w odcieniach bieli, a przytulności dodają im drewniane meble.

Z racji zbliżających się wielkimi krokami Świąt, Kasia Tusk postanowiła poszukać ozdób, którymi przystroi swoje mieszkanie. W tym celu odwiedziła stronę sklepu Zara Home, gdzie pośród oferty poszewek na poduszki dostrzegła...zdjęcie swojego własnego wnętrza!

Zara Home wykorzystała zdjęcie mieszkania Kasi Tusk. "Nie wierzyłam w to co widzę"

Jak się okazało, sklep Zara Home użył zdjęcia mieszkania Kasi Tusk, aby wypromować własny produkt, a dokładniej poszewki na poduszki. Wykorzystali więc zdjęcie blogerki, przerabiając poduszki leżące na jej kanapie tak, aby wyglądały na akcesoria ich marki.

Kobieta natychmiast napisała post na swoim Instagramie, przedstawiając zaistniałą sytuację. Jak wytłumaczyła, najpierw pomyślała, żewnętrze widoczne na zdjęciu jest po prostu podobne do jej mieszkania. Jednak im dłużej wpatrywała się w fotografię, tym sytuacja stawała się bardziej jasna.

- Przysunęłam laptopa do twarzy tak, że zetknął się z moim nosem i wciąż nie bardzo wierzyłam w to, co widzę. To nie jest okno podobne do mojego - pomyślałam - to JEST moje okno. Mój żywopłot, gałęzie mojej leszczyny, moje zasłony, moje niedomykające się klamki. Tylko poduszki (notabene z hm-u ????) ktoś w odpowiednim programie zamienił na te z Zary - wyznała Kasia Tusk.

Na koniec swojego wpisu blogerka ironicznie pyta internautów, czy ma być faktem kradzieży zdjęcia zachwycona, czy raczej powinna "się wkurzyć".

Celebryci włączają się do krytyki Zary Home

Swoim oburzeniem podzieliły się w komentarzach inne gwiazdy, między innymi Joanna Koroniewska.

- Serio?! Ja bym tego tak nie zostawiła. Smutek - napisała aktorka.

- No tak, przecież to jest biedna, malutka, rodzinna, polska firemka. Nie stać ich na to, żeby uczciwie zapłacić za pracę i twórczość innych - udziela swojego wsparcia inna celebrytka, Natalia Klimas.

Źródło plotek.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News