DomekIOgrodek.pl
Katarzyna Cichopek

TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek pokazała świąteczny stół. Została skrytykowana przez fanów

3 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek z racji swojego świątecznego wyjazdu na Dominikanę, postanowiła zorganizować Wielkanoc nieco wcześniej. Na swoim Instagramie pokazała fanom przystrojony na tę okazję stół. Nie spodziewała się jednak tak ogromnej krytyki, kt&oacut

Katarzyna Cichopek słynie ze swojej dbałości o piękne, czyste i estetyczne mieszkanie. Również ostatnio postanowiła zaprezentować fanom swój ciekawie przystrojony stół. Uwagę internautów przykuły jednak potrawy, które zdecydowanie odbiegają od tradycyjnego pojmowania świąt.

Katarzyna Cichopek pokazała świąteczny stół. Jedzenie wywołało emocje wśród fanów

Na zdjęciu, które udostępniła aktorka, widzimy suto zastawiony stół z gotowym świątecznym obiadem. Na białym obrusie stoją urocze ozdoby - świąteczne króliczki, złote jajka-świeczki oraz przepiękny bukiet wiosennych kwiatów.

Również zastawa robi piorunujące wrażenie. Talerze i miski nawiązują do folkloru, zdobią je kolorowe rośliny, ptaki i wesołe wzory. Jednak bardziej niż same naczynia, fanów zainteresowało to, co na nich jest... A mianowicie potrawy wybrane przez Katarzynę Cichopek. 

Wszystko przez to, że jedzenie przygotowane przez aktorkę jest w pełni wegańskie. Gwiazda opisała, w jaki sposób ugotowała wegański żurek - użyła do tego między innymi zamiennika śmietany.

Fani Katarzyny Cichopek są zgodni - aktorka odeszła od tradycji

Internauci zareagowali bardzo ostro. Zarzucili aktorce między innymi odejście od tradycji. Jedna z fanek opisała posiłek przygotowany przez celebrytkę jako „śmiechu warte wegańskie głupoty”.

Niektórzy wskazywali nawet na profanację! Jeden z miłośników Katarzyny Cichopek oburzył się za samą nazwę „żurek wegański”. Według mężczyzny ta zupa może być ugotowana jedynie na boczku, a każda inna wersja jest błędna.

Inna internautka zapytała, czy jajka i kiełbasa również są wegańskie. Czy taka krytyka rzeczywiście jest zasadna? W końcu osoby, które nie spożywają produktów odzwierzęcych, również chcą świętować...

Wegańska Wielkanoc? Zapytaliśmy naszą czytelniczkę, jak radzi sobie ze świątecznymi potrawami

Pani Weronika, czytelniczka naszego portalu, podkreśliła, że jej Wielkanoc zawsze jest bezmięsna. Nie spożywa także jajek i nabiału. W odpowiedzi na nasze pytania powiedziała, że korzysta głównie z gotowych produktów, więc wybiera wersję dla leniwych. Jednak zawsze można przyrządzić świąteczny obiad samemu. 

- Kiedyś wielkanocne potrawy były dla mnie dużym problemem, ponieważ nie było wegańskich zamienników, np. kiełbasy. Teraz mogę zjeść nawet bezmięsną szynkę czy pasztet! Istnieją także przyprawy, które nadają sałatce smak jajek. Nie mam więc z wielkanocnym jedzeniem większego problemu.

Źródło: instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Genialny trik ze skórką od banana. Cudownie działanie na rośliny

  • „Nasz nowy dom”: Takiego grzyba na ścianie Katarzyna Dowbor jeszcze nie widziała

  • Jak pozbyć się zapachu papierosów z domu? Zaskakujące rozwiązanie

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >