Katarzyna Cichopek
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 3 Kwietnia 2021

Katarzyna Cichopek pokazała świąteczny stół. Została skrytykowana przez fanów

Katarzyna Cichopek z racji swojego świątecznego wyjazdu na Dominikanę, postanowiła zorganizować Wielkanoc nieco wcześniej. Na swoim Instagramie pokazała fanom przystrojony na tę okazję stół. Nie spodziewała się jednak tak ogromnej krytyki, która wynikała z wyboru posiłków, które znajdowały się w jej domu...

Katarzyna Cichopek słynie ze swojej dbałości o piękne, czyste i estetyczne mieszkanie. Również ostatnio postanowiła zaprezentować fanom swój ciekawie przystrojony stół. Uwagę internautów przykuły jednak potrawy, które zdecydowanie odbiegają od tradycyjnego pojmowania świąt.

Katarzyna Cichopek pokazała świąteczny stół. Jedzenie wywołało emocje wśród fanów

Na zdjęciu, które udostępniła aktorka, widzimy suto zastawiony stół z gotowym świątecznym obiadem. Na białym obrusie stoją urocze ozdoby - świąteczne króliczki, złote jajka-świeczki oraz przepiękny bukiet wiosennych kwiatów.

Również zastawa robi piorunujące wrażenie. Talerze i miski nawiązują do folkloru, zdobią je kolorowe rośliny, ptaki i wesołe wzory. Jednak bardziej niż same naczynia, fanów zainteresowało to, co na nich jest... A mianowicie potrawy wybrane przez Katarzynę Cichopek.

Wszystko przez to, że jedzenie przygotowane przez aktorkę jest w pełni wegańskie. Gwiazda opisała, w jaki sposób ugotowała wegański żurek - użyła do tego między innymi zamiennika śmietany.

Sąsiedzi nie widzieli jej kilka dni. Policjanci weszli do mieszkania, potrzebowała natychmiastowej pomocySąsiedzi nie widzieli jej kilka dni. Policjanci weszli do mieszkania, potrzebowała natychmiastowej pomocyCzytaj dalej

Fani Katarzyny Cichopek są zgodni - aktorka odeszła od tradycji

Internauci zareagowali bardzo ostro. Zarzucili aktorce między innymi odejście od tradycji. Jedna z fanek opisała posiłek przygotowany przez celebrytkę jako „śmiechu warte wegańskie głupoty”.

Niektórzy wskazywali nawet na profanację! Jeden z miłośników Katarzyny Cichopek oburzył się za samą nazwę „żurek wegański”. Według mężczyzny ta zupa może być ugotowana jedynie na boczku, a każda inna wersja jest błędna.

Inna internautka zapytała, czy jajka i kiełbasa również są wegańskie. Czy taka krytyka rzeczywiście jest zasadna? W końcu osoby, które nie spożywają produktów odzwierzęcych, również chcą świętować...

Wegańska Wielkanoc? Zapytaliśmy naszą czytelniczkę, jak radzi sobie ze świątecznymi potrawami

Pani Weronika, czytelniczka naszego portalu, podkreśliła, że jej Wielkanoc zawsze jest bezmięsna. Nie spożywa także jajek i nabiału. W odpowiedzi na nasze pytania powiedziała, że korzysta głównie z gotowych produktów, więc wybiera wersję dla leniwych. Jednak zawsze można przyrządzić świąteczny obiad samemu.

- Kiedyś wielkanocne potrawy były dla mnie dużym problemem, ponieważ nie było wegańskich zamienników, np. kiełbasy. Teraz mogę zjeść nawet bezmięsną szynkę czy pasztet! Istnieją także przyprawy, które nadają sałatce smak jajek. Nie mam więc z wielkanocnym jedzeniem większego problemu.

Źródło: instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News