Katarzyna Dowbor kuchnia
Screen z filmu na Instagramie Katarzyny Dowbor katarzyna_dowbor_official
Weronika Dadok - 1 Marca 2021

Klimatyczna kuchnia Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor zdecydowała się zamieścić na swoim Instagramie zdjęcie z przygotowań niedzielnego obiadu. Pochwaliła się fanom, co smacznego przygotowuje, a przy okazji zaprezentowała kawałek swojej pięknej kuchni...

Katarzyna Dowbor prowadzi program "Nasz nowy dom". Gwiazda jeździ ze swoją ekipą budowlaną po całej Polsce, aby pomagać najbardziej potrzebującym rodzinom w remontach ich często rozpadających się domów, gdzie brakuje godnych warunków do życia.

Prowadząca często dzieli się ze swoimi fanami fotografiami ze swojego życia i zaprasza obserwatorów do swojego domu, pokazując im zdjęcia, czy filmiki.

W ostatnią niedzielę postanowiła ugotować pyszny obiad oraz wstawić z tej okazji zdjęcie. Ta informacja zachęciła internautów do rozmowy i wywiązała się między nimi dyskusja dotycząca inspiracji kulinarnych.

Klimatyczna kuchnia Katarzyny Dowbor

Kuchnia Katarzyny Dowbor jest niesamowicie klimatyczna. Widać, że gwiazda bardzo lubi przygotowywać w niej rozmaite potrawy.

Eksplozja domu, której nikt nie mógł przewidzieć. Zawinił jeden szczegół, w środku była matka z dziećmiEksplozja domu, której nikt nie mógł przewidzieć. Zawinił jeden szczegół, w środku była matka z dziećmiCzytaj dalej

- Ja przy garach... Dziś na obiad gulasz z indyka. A u Was? - zapytała Katarzyna Dowbor. Jak widzimy, świetnie czuje się w roli kucharki. Patrząc na zdjęcie, aż ma się ochotę przygotować coś pysznego!

Prezenterka jest miłośniczką tradycyjnych wnętrz. Zamiast nowoczesnej i minimalistycznej kuchni postawiła na klasyczny wystrój. Będąc w jej kuchni, można poczuć się niczym w domu u babci. Jest niesamowicie przytulnie.

Niewielkie pomieszczenie przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Nie zabrakło w nim także przydatnych akcesoriów. Na zdjęciu możemy zauważyć praktycznie rozwieszone przybory kuchenne.

Katarzyna Dowbor fanką papryczek chilli?

Na fotografii w centralnym punkcie, zaraz nad kuchenką możemy ujrzeć rozwieszony, spory pęczek papryczek chilli. Dzięki temu szczegółowi możemy dowiedzieć się, że prezenterka najprawdopodobniej przepada za ostrymi daniami.

Papryczek jest naprawdę sporo i dodatkowo dodają pazura tej delikatnej kuchni. To świetny i bardzo praktyczny sposób na przechowywanie tej przyprawy.

Zdjęcie tytułowe jest screenem z filmu zamieszczonego na profilu na Instagramie katarzyna_dowbor_official jeśli chcesz zobaczyć więcej odwiedź stronę

Źródło: onet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News