DomekIOgrodek.pl
dowbor

TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor interweniowała w domu uczestników "Nasz nowy dom"

1 Września 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Katarzyna Dowbor na przestrzeni lat pomogła wielu rodzinom, jej dobre serce uratowało niejedną osobę z poważnej opresji. "Nasz nowy dom" to program, który powstał, aby wspierać najuboższych, którzy z powodu rozmaitych sytuacji w swoim życiu niestety nie mogli pozwolić sobie na remont domu. Odwiedziny uczestników po zakończeniu należą raczej do rzadkości, jednak tym razem udało się w związku z obecnością w okolicy jednej z posiadłości.

Odwiedziny miały być sympatyczną niespodzianką, jednak zamieniły się niestety w prawdziwy dramat, który ujawnił przykre zachowanie uczestników. Katarzyna Dowbor musiała szybko zareagować i wezwać odpowiednie służby.

Interwencja Katarzyny Dowbor - uczestnicy źle traktowali swojego psa

W ostatni wywiadzie z portalem "NaTemat" Katarzyna Dowbor ujawniła koszmarne kulisy życia uczestników z programu "Nasz nowy dom". Wszystko wyszło na jaw, gdy zdecydowała się sprawić im miłą niespodziankę.

Dom Jarosława Kaczyńskiego

Porządki pod domem Jarosława Kaczyńskiego

CZYTAJ DALEJ

- Raz zdarzyło mi się przyjechać do bohaterów jednego z wcześniejszych odcinków, bo byłam z ekipą w okolicy. Jeśli chodzi o dom, nie można było powiedzieć złego słowa, natomiast nie podobało mi się traktowanie psa. To był duży i łagodny pies trzymany na łańcuchu i nigdy niewyprowadzany. Przed remontem umawialiśmy się, że będzie miał lepsze warunki, kupiliśmy mu budę - wyznała prowadząca "Nasz nowy dom".

Gdy zjawiła się na miejscu i ujrzała przykry widok, nie mogła uwierzyć w to, że mimo tak dużego ładunku dobroci, który otrzymała rodzina, niestety nie potrafili wykorzystać jej pomocy. Nie kryła oburzenia i swojego zdenerwowania. od razu zdecydowała się na interwencję.

- Kiedy przyjechałam, pies był znowu uwiązany na łańcuchu, który nawet tej budy nie sięgał. Pani była oburzona, że zakłócam jej spokój, ale porozmawiałyśmy i zgłosiłam sprawę fundacji zajmującej się zwierzętami, aby monitorowała sytuację. Nie godzę się na takie rzeczy. Jeśli czujemy się odpowiedzialni za rodzinę, to za całą, a dla mnie zwierzęta są członkami rodziny - dodała zdenerwowana Katarzyna Dowbor.

Takie sytuacje powinny być zdecydowanie przestrogą i nauczką dla osób, które źle traktują swoich ukochanych pupili. Należy pamiętać, że w pełni ponosimy odpowiedzialność za czworonożnych przyjaciół. Miejmy nadzieję, że piesek będzie w dobrych rękach.

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Nowa osoba w ekipie "Nasz nowy dom"

  • Nieprzyjemne znalezisko w ogrodzie przy nowym domu

  • Odbiór mieszkania od dewelopera - o tym musisz pamietać

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl

Jak dobrym ogrodnikiem jesteś? Sprawdź się w quzie o terminach sadzenia roślin

Pytanie 1 z 4

Kiedy odbywają się zbiory brukwi?

Weronika DadokAutor

Wydawca

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Dowbor

TV

Kim z zawodu jest Katarzyna Dowbor? Prowadząca "Nasz nowy dom" nie jest dziennikarką

Czytaj więcej >
Nasz nowy dom tajemnice

TV

Ekipa "Nasz nowy dom" ujawnia co jest największym wyzwaniem

Czytaj więcej >
Nasz nowy dom

TV

Zaskakujące dane związane z programem "Nasz nowy dom"

Czytaj więcej >
Nasz nowy dom

TV

"Nasz nowy dom": poważnie chore dzieci żyły w domu bez ogrzewania i ciepłej wody

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

TV

"Nasz nowy dom": takiego grzyba na ścianach Dowbor widziała po raz pierwszy

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

TV

Wstrząsające historie w nowym sezonie "Nasz Nowy Dom"

Czytaj więcej >