Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Inspiracje > Koło fortuny: zgadniesz hasło z tablicy? Ta rzecz często bywa w domu
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 16.02.2024 19:29

Koło fortuny: zgadniesz hasło z tablicy? Ta rzecz często bywa w domu

koło fortuny
Facebook/Bądźmy Razem. TVP

Ten program na antenie Telewizji Polskiej emitowany jest od dawna. Pomimo tego, że dobrze znamy schemat całego teleturnieju, nadal cieszy się sporym zainteresowaniem. Czy potrafisz odgadnąć hasło z tablicy?

Zagadka internetowa, jak z „Koła fortuny” zdecydowanie przypadła do gustu fanom programu. Jednak nie każdy jest w stanie odgadnąć hasło. Czy wiesz, jakich liter brakuje?

Twórcy „Koła fortuny" przygotowali zagadkę

Dobrze znane i od lat emitowane na antenie Telewizji Polskiej „Koło fortuny” zadebiutowało w 1992 roku. Teleturniej nadal kochany jest przez telewidzów. Fani programu nieprzerwanie od lat cieszą się nowymi odsłonami i z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki.

Niedawno na stronie programu na Facebooku opublikowana została zagadka dla wszystkich fanów „Koła Fortuny”. Na tabliczce pojawiło się kilka liter, jednak sporo z nich brakuje do odgadnięcia hasła.

Osoby, które regularnie oglądają program w telewizji, nie miały problemu z odgadnięciem hasła. Czy Tobie udało się ustalić, jakich liter brakuje? Jeśli jeszcze nie wiesz, sprawdź, jaka jest odpowiedź.

koło fortuny
Canva / aliaksandrbarsenka

Odgadnij hasło z obrazka

Hasło na obrazku dla fanów programu nie było wyzwaniem. Osoby, które regularnie oglądają „Koło fortuny” w telewizji, z łatwością odgadli, jakich liter brakuje. Przede wszystkim na tablicy nie mamy litery E, która stanowi sporą część hasła.

Wiedząc, że właśnie tej litery brakuje, hasło staje się dużo prostsze do odgadnięcia. Rozwiązaniem zagadki i hasłem ukrytym na obrazku są „zdjęcie w ozdobnej ramce”. To nie pierwsza zagadka przygotowana przez twórców programu.

Poczuj się jak uczestnik programu

Fani „Koła fortuny” zdecydowanie chcieliby wziąć udział w jednym z odcinków. Właśnie dlatego na stronie programu regularnie publikowane są kolejne zagadki, które pozwalają poczuć się jak w czasie teleturnieju.

Zagadki raz są prostsze, a raz trudniejsze. Nie zawsze hasło udaje się odgadnąć od razu. Czasem internauci nie wiedzą, jakich liter brakuje i dyskutują o tym w komentarzach.

Zdjęcie pochodzi z profilu „Bądźmy Razem. TVP” na Facebooku.

Zobacz także: