Królowe Życia mieszkanie remont
Screeny z wideo zamieszczonego na stronie wideo.wp.pl
Weronika Dadok - 17 Lutego 2021

Jacek z „Królowych Życia” pokazał mieszkanie

W najnowszym sezonie „Królowych Życia” Dagmara Kazimierska zabierze się za remont mieszkania Jacka Wójcika. To pierwszy raz, kiedy do jego mieszkania dostały się kamery TTV. Jak skończy się ta cała sytuacja? Póki co wiemy, że na pewno nie obędzie się bez ostrych słów i drobnych sprzeczek.

„Królowe Życia” to bardzo popularny w Polsce program. Zyskał rangę popkulturowego fenomenu, choć znaczna większość widzów, a nawet uczestnicy spodziewali się, że raczej nie przyniesie takich sukcesów i zniknie po pierwszym sezonie.

Dagmara Kazimierska z „Królowych Życia” i relacja z Jackiem

Niedawno stacja TTV rozpoczęła emisję już 10 sezonu programu!

Największą sympatią cieszy się Dagmara Kazimierska, która swoimi zasięgami zaczyna dorównywać samej Magdzie Gessler. „Królowa” z kryminalną przeszłością zyskuje coraz większe grono fanów.

Dagmara Kazimierska przez swoje życie idzie ramię w ramię ze swoim wiernym kompanem Jackiem. Królowa życia nie oszczędza swojego przyjaciela i dostarcza mu mocnych wrażeń.

Podlej storczyk piwem - efekty zachwycająPodlej storczyk piwem - efekty zachwycająCzytaj dalej

Na przestrzeni ostatnich lat okazywała mu wiele wsparcia, między innymi na przykład w rozkręceniu biznesu związanego ze sprzedażą waty cukrowej. Stałym elementem spotkań wiernych przyjaciół są rozmowy i przemyślenia dotyczące rozmaitych dziedzin życia.

Dagmara Kazimierska z „Królowych Życia” planuje remont u Jacka

W odcinku najnowszego sezonu programu „Królowe Życia” Jacek wyszedł wobec Dagmary z propozycją, aby ta, pomogła mu w wyremontowaniu mieszkania.

Jak się okazało, po dość krótkim czasie, dekoratorskie zapędy gwiazdy w znacznym stopniu przerosły mężczyznę. Padły także mocne słowa.

Robimy przestrzeń! Tę ściankę wypie*dolimy- zapewniła Dagmara

Rozmawialiśmy o malowaniu, a nie demolowaniu! - odpowiedział zdenerwowany nieco Jacek.

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News