Krzysztof Jackowski
youtube.com/FAKT24.PL
Marta Idzikowska - 28 Grudnia 2020

Krzysztof Jackowski pokazał dom

Krzysztof Jackowski to jasnowidz znany większości Polek i Polaków. Mężczyzna jakiś czas temu zdecydował się pokazać swoje lokum, gdzie mieszka z żoną Katarzyną. Wystrój może zdziwić, jednak najbardziej zaskakujące jest miejsce, w którym Jackowski doświadcza swoich wizji. Okazuje się, że to prosty i zwyczajny kącik.

Krzysztof Jackowski to jasnowidz, który od lat dzieli się z Polkami i Polakami swoimi wizjami oraz pomocą w poszukiwaniu zaginionych osób. Prywatnie jest mężem dwadzieścia lat młodszej pani Katarzyny.

Jakiś czas temu mężczyzna zdecydował się pokazać wnętrze swojego mieszkania w Człuchowie, w którym po latach tułaczki postanowił osiąść na stałe.

Niezwykłe mieszkanie Krzysztofa Jackowskiego

Jak mówi jasnowidz, przez wiele lat nie mógł zadomowić się na dłużej w żadnym miejscu. W końcu jednak znalazł mieszkanie idealne dla siebie, w którym chce zostać już na dobre.

Lokum znajduje się w przedwojennej kamienicy z 1935 roku. Dawniej należało do lekarza z pobliskiego szpitala. Jest czteropokojowe i zachowały się w nim dawne elementy, takie jak przepiękna podłoga ułożona w sosenkę.

Mieszkanie Krzysztofa Jackowskiego zawiera w sobie wiele mebli i innych elementów, które są, jak sam mówi, efektem jego zbieractwa. Pokój gościnny utrzymany jest w rustykalnej estetyce, która przeplatana jest nietypowymi przedmiotami, np. komodą z Indii czy interesującą biblioteczką. W korytarzu znajduje się również imitacja okna - wykorzystano stare ramy, a zamiast szyb wklejona jest tapeta przedstawiająca brzozy.

Mieszkanie Krzysztofa Jackowskiego

Zdjęcie pochodzi z kanału FAKT24.PL w serwisie Youtube.com, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z mieszkania Krzysztofa Jackowskiego

- Mamy tu skromnie, ale fajnie. Ja czuje się dobrze - mówi jasnowidz.

Kącik, w którym Krzysztof Jackowski doświadcza swoich wizji zaskakuje

Mężczyzna pokazał również, z punktu widzenia jego zwolenników, najważniejsze miejsce w domu, a mianowicie kącik, w którym doświadcza większości swoich wizji.

Okazuje się, że nie jest to, jak może się wydawać, specjalnie do tego przeznaczona „świątynia oświecenia”, a jedynie niepozorny pokój z biurkiem w roli głównej. Aż trudno uwierzyć, że Krzysztof Jackowski doświadcza wizji w tak „biurowym” otoczeniu.

Na ścianach wiszą wycinki gazet, odnoszące się do osoby jasnowidza i rozwiązanych przez niego spraw, a także portret Alberta Einsteina - może to zaskakiwać, gdyż profesja mężczyzny raczej nie kojarzy się z naukowym podejściem.

Źródło: se.pl

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z kanału FAKT24.PL w serwisie Youtube.com, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z mieszkania Krzysztofa Jackowskiego

biurko Krzysztofa Jackowskiego

Zdjęcie pochodzi z kanału FAKT24.PL w serwisie Youtube.com, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z mieszkania Krzysztofa Jackowskiego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News