DomekIOgrodek.pl
Krzysztof Jackowski

youtube.com/FAKT24.PL

Krzysztof Jackowski pokazał dom

28 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski to jasnowidz znany większości Polek i Polaków. Mężczyzna jakiś czas temu zdecydował się pokazać swoje lokum, gdzie mieszka z żoną Katarzyną. Wystrój może zdziwić, jednak najbardziej zaskakujące jest miejsce, w któr

Krzysztof Jackowski to jasnowidz, który od lat dzieli się z Polkami i Polakami swoimi wizjami oraz pomocą w poszukiwaniu zaginionych osób. Prywatnie jest mężem dwadzieścia lat młodszej pani Katarzyny.

Jakiś czas temu mężczyzna zdecydował się pokazać wnętrze swojego mieszkania w Człuchowie, w którym po latach tułaczki postanowił osiąść na stałe.

Niezwykłe mieszkanie Krzysztofa Jackowskiego

Jak mówi jasnowidz, przez wiele lat nie mógł zadomowić się na dłużej w żadnym miejscu. W końcu jednak znalazł mieszkanie idealne dla siebie, w którym chce zostać już na dobre.

Lokum znajduje się w przedwojennej kamienicy z 1935 roku. Dawniej należało do lekarza z pobliskiego szpitala. Jest czteropokojowe i zachowały się w nim dawne elementy, takie jak przepiękna podłoga ułożona w sosenkę.

Mieszkanie Krzysztofa Jackowskiego zawiera w sobie wiele mebli i innych elementów, które są, jak sam mówi, efektem jego zbieractwa. Pokój gościnny utrzymany jest w rustykalnej estetyce, która przeplatana jest nietypowymi przedmiotami, np. komodą z Indii czy interesującą biblioteczką. W korytarzu znajduje się również imitacja okna - wykorzystano stare ramy, a zamiast szyb wklejona jest tapeta przedstawiająca brzozy.

Zdjęcie pochodzi z kanału FAKT24.PL w serwisie Youtube.com, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z mieszkania Krzysztofa Jackowskiego

- Mamy tu skromnie, ale fajnie. Ja czuje się dobrze - mówi jasnowidz.

Kącik, w którym Krzysztof Jackowski doświadcza swoich wizji zaskakuje 

Mężczyzna pokazał również, z punktu widzenia jego zwolenników, najważniejsze miejsce w domu, a mianowicie kącik, w którym doświadcza większości swoich wizji.

Okazuje się, że nie jest to, jak może się wydawać, specjalnie do tego przeznaczona „świątynia oświecenia”, a jedynie niepozorny pokój z biurkiem w roli głównej. Aż trudno uwierzyć, że Krzysztof Jackowski doświadcza wizji w tak „biurowym” otoczeniu.

Na ścianach wiszą wycinki gazet, odnoszące się do osoby jasnowidza i rozwiązanych przez niego spraw, a także portret Alberta Einsteina - może to zaskakiwać, gdyż profesja mężczyzny raczej nie kojarzy się z naukowym podejściem.

Źródło: se.pl

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z kanału FAKT24.PL w serwisie Youtube.com, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z mieszkania Krzysztofa Jackowskiego

Zdjęcie pochodzi z kanału FAKT24.PL w serwisie Youtube.com, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z mieszkania Krzysztofa Jackowskiego

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >