Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Które drzwi chciałbyś otworzyć? Wybór ujawni prawdę o Tobie
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 22.11.2023 10:24

Które drzwi chciałbyś otworzyć? Wybór ujawni prawdę o Tobie

test osobowości
Pinterest.com (pinterest.ca/pin/698409854693103337)

Turkusowe, fioletowe, zielone, a może jeszcze inne? Jakie drzwi podobają Ci się najbardziej i chciałbyś je otworzyć? Ten niepozorny wybór mówi wiele o twojej osobowości. Ważny jest nie tylko kolor, ale i różne detale. Nie wierzysz? Sprawdź się!

Testy osobowości, zwłaszcza te wizualne, wpływają na naszą podświadomość. Pierwszy wybór symbolu na danym obrazku, najlepiej bez żadnego zastanowienia, doskonale opisze twój charakter i to, jak radzisz sobie w różnych sytuacjach.

Testy osobowości to zwierciadło twojej podświadomości

Wizualne testy osobowości cieszą się ogromną popularnością. Wystarczy bowiem jeden obrazek i dosłownie kilka sekund, żebyś dowiedział się prawdy o samym sobie. To właśnie te pierwsze skojarzenia są sygnałem od naszej podświadomości.

Test z drzwiami teoretycznie jest niepozorny i dziecinny. Jednak kiedy wybierzesz drzwi, przed które chciałbyś przejść, okaże się, że mówi o tobie naprawdę wiele. Jaki masz charakter? Jesteś osobą wylewną, czy raczej skrytą? 

Lubisz towarzystwo ludzi i kiedy dużo się dzieje? A może jesteś osobą skrytą i lubiącą ciszę? Wybierz drzwi, które najbardziej Ci się podobają. W dalszej części artykułu dowiesz się, co oznacza twój wybór.

Bez tytułu.png
Pinterest.com (pinterest.ca/pin/698409854693103337) 

Wybrałeś drzwi z numerem 1-5

1 - turkusowe drzwi

Jesteś osobą otwartą, pozytywną, szczerą i z dużym poczuciem humoru. Lubisz poznawać ludzi, dobrze czujesz się w ich towarzystwie. Uwielbiasz podróże i odkrywanie nowych miejsc.

2 - czarne drzwi

Jesteś osobą skromną, spokojną, zamkniętą w sobie. Nie lubisz okazywać emocji i być w centrum uwagi. Raczej stronisz od ludzi. Jesteś także niezwykle sumienny i masz poczucie obowiązku.

3 - pomarańczowe drzwi

Masz artystyczną duszę i niezwykle barwną osobowość. Uwielbiasz być w centrum uwagi, tryskasz energią. Jesteś marzycielem, dla którego szara rzeczywistość może być przytłaczająca.

4 - ciemnozielone drzwi z oryginalnymi zdobieniami

Jesteś bardzo kreatywną osoba, która zwraca uwagę na detale. Lubisz ludzi, jesteś otwarty i towarzyski. Są jednak i takie dni, kiedy potrzebujesz pobyć zupełnie sam i rozkoszować się ciszą.

5 - fioletowe drzwi

Jesteś osobą otwartą, towarzyską i chętnie angażujesz się w różne projekty. Zdanie innych jest dla Ciebie bardzo ważne. Niestety czasem za bardzo przejmujesz się zdaniem innych.

Wybrałeś drzwi z numerem 6-10

6 - czerwone drzwi

Jesteś perfekcjonistką. Jeśli się za coś zabierasz, poświęcasz się temu w 100%. Za bardzo przejmujesz się jednak tym, co myślą o tobie inni ludzie.

7 - kremowe drzwi z dużymi oknami

Najbardziej zależy Ci na dobrych relacjach z innymi. Jesteś towarzyski, pomocny, a rodzina jest dla Ciebie najważniejsza. Nie zwracasz uwagi na dobra materialne. Najważniejsze dla Ciebie są te, które przywołują piękne wspomnienia.

8 - niebieskie drzwi

Jesteś osobą cieszącą się życiem i pełną energii. Nie jesteś jednak pewny siebie, co widać w relacjach z innymi. Szybko się wycofujesz, by uniknąć konfrontacji. Nawet wtedy, gdy masz rację.

9 - zielone drzwi

Masz analityczny umysł i szybko rozwiązujesz problemy. To sprawia, że często doradzasz innym. W życiu nie kierujesz się emocjami, a logiką.

10 - drzwi z prostymi oknami

Lubisz planować, a następnie realizować swoje pomysły. W życiu najważniejsza jest dla Ciebie stabilność, spokój i poukładane sprawy. 

test osobowości.jpg
canva/Ryanniel Masucol z Pexels

Zobacz także:

Tagi: drzwi