Właścicielka najpiękniejszej kuchni na Instagramie.
instagram.com/eyeswoon
Marta Idzikowska - 29 Grudnia 2020

Najpiękniejsza kuchnia na Instagramie

Poszukując inspiracji w kwestii urządzenia wnętrz, warto zajrzeć na Instagram, który jest kopalnią pomysłów. Ostatnimi czasy internauci zachwycają się niezwykłą kuchnią należącą do Atheny Calderone. Pomieszczenie zostało okrzyknięte najpiękniejszym na całym portalu społecznościowym - trudno się dziwić, jest niesamowicie piękne, przestronne i funkcjonalne! Zresztą zobaczcie sami.

Wielu z nas poszukuje w internecie inspiracji do urządzenia swoich wnętrz. Idealnym do tego celu miejscem jest Instagram, gdzie użytkownicy z całego świata dzielą się swoimi pomysłami na ciekawe aranżacje.

Co jakiś czas pojawia się pomieszczenie, które szczególnie zdobywa serca internautów. Ostatnimi czasy internet obiegły zdjęcia kuchni, która została uznana za najpiękniejszą na Instagramie!

Do kogo należy najpiękniejsza kuchnia na Instagramie?

Właścicielką niezwykłego pomieszczenia jest Athena Calderone, na portalu używająca nicku eyeswoon. Kobieta zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz, więc nie dziwi nas niezwykłe wyczucie stylu, z jakim urządza swój dom.

W jej pomieszczeniach dominują klasyka i biel, przeplatane drewnianymi elementami i granatowymi meblami. Miejsce jest niesamowicie przestrzenne, a wrażenie to jeszcze bardziej podkreślają ogromne i liczne okna, wpuszczające do wewnątrz dużo światła.

Jak wygląda kuchnia, która skradła serca internautów?

Pomieszczenie, które zaprojektowała Athena Calderone, zainspirowane jest stylem francuskim - czuć w nim lekkość i niezwykłą przestrzenność.

To, co zachwyca i o czym marzy niejeden z nas, to połączenie dwóch funkcji - gotowania i spędzania czasu z przyjaciółmi. Projektantka doskonale spełniła to zadanie, łącząc kuchnię z jadalnią.

Na środku znajduje się ogromna wyspa, na której kobieta przygotowuje posiłki. Wszystkie blaty są marmurowe, natomiast fronty mebli mają piękny, granatowy odcień. W kwestii dodatków Athena postawiła na złoto i kolor kości słoniowej. Na półeczkach porozstawiane są lustra, doniczki i inne dodatki, które nadają wnętrzu atrakcyjności.

Internauci nie posiadają się z zachwytu, komentując cudowną kuchnię.

- To niesamowite, w jaki sposób ją urządziłaś! Piękna, funkcjonalna i niezwykła - napisała jedna z użytkowniczek.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Screen służący za zdjęcie tytułowe pochodzi z Instagrama właścicielki opisywanej kuchni, Atheny Calderone, @eyeswoon

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News