Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Lara Gessler nie wytrzymała. Narzeka na ceny domów. Zarabia krocie, a mieszka w wynajmowanym mieszkaniu
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 23.11.2023 08:07

Lara Gessler nie wytrzymała. Narzeka na ceny domów. Zarabia krocie, a mieszka w wynajmowanym mieszkaniu

Lara Gessler
Facebook / WP Kultura i Rozrywka

Ceny na rynku nieruchomości poszybowały do góry. Wpływ miał na to program „Bezpieczny kredyt 2%" oraz zmiany związane z podatkiem PCC. Lara Gessler zdradziła co myśli o aktualnych cenach na rynku.

Lara Gessler mieszka w wynajmowanym mieszkaniu. W rozmowie z WP Kultura i Rozrywka wyjaśnia, dlaczego nie zdecydowała się kupić własnego gniazdka: „Nie wiem, kto jest w stanie zarobić na te mieszkania, te domy".

Lara Gessler o coraz wyższych cenach w sklepach

Ceny nieruchomości poszły do góry. Jednak to nie jedyny wzrost, który większość z nas zauważa. Drożeją też produkty pierwszej potrzeby, jedzenie i kosmetyki. Lara Gessler przyznaje, że ona również to odczuwa. 

W rozmowie z WP Kultura i Rozrywka powiedziała, że nie jest osobą, która mało zarabia, a mimo to coraz częściej patrzy na ceny i szuka okazji. Lara Gessler nie musiała z niczego rezygnować, ale zaczęła kalkować, gdzie co się opłaca kupić.

Mieszka w wynajmowanym mieszkaniu i uważa, że zakup nieruchomości jest w dzisiejszych czasach prawdziwym wyzwaniem. Co dokładnie Lara Gessler powiedziała o sytuacji na rynku nieruchomości? 

Warszawa, Pałac Kultury
Canva / Josh Hild, Pexels

Co Lara Gessler myśli o zakupie nieruchomości?

Lara Gessler zdradziła, że w swoim życiu wynajmowała aż 15 różnych mieszkań. Uważa, że pomogło jej to zredukować ilość potrzebnych na co dzień rzeczy i nie żałuje tak częstych przeprowadzek. Czy w najbliższym czasie chciałaby kupić dom?

Sytuacja na rynku nieruchomości aktualnie nie sprzyja osobą szukającym lokum na własność. Ceny wzrosły, a Lara Gessler otwarcie mówi, że dla niej to zdecydowanie za dużo. Zdradziła też, że na razie nie czeka na poprawę sytuacji na rynku.

Lara Gessler o rynku nieruchomości

Lara Gessler jest zainteresowana rynkiem nieruchomości i orientuje się jak wygląd sytuacja na rynku. Często przegląda, co dzieje się na rynku, jednak nie zamierza na razie kupować własnego loku.

- To nie jest tak, że nagle ceny wzrosły i dom jest poza naszym zasięgiem […] Kiedyś przyjdzie czas na dom, ale teraz to nie jest chyba najlepszy moment - tłumaczy Lara Gessler.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału „WP Kultura i Rozrywka” na platformie Facebook.

Zobacz także: