DomekIOgrodek.pl
lis

mylondon.news

Znalazł niezwykle rzadki okaz zwierzęcia w ogrodzie

6 Marca 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Pewien Brytyjczyk posiadający imponujący ogród w zachodnim Londynie zauważył tam niezwykle dziwne zjawisko. Na jego działkę dostało się zwierzę, w pierwszej chwili przypominające czarnego wilka. Gdy mężczyzna przyjrzał się i zauważył, co się dzieje

Jak się okazuje, w miejskich ogrodach, nawet w takich metropoliach jak Londyn, również można spotkać przedziwne zwierzęta, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia.

Doskonale przekonał się o tym pewien Brytyjczyk, który wyglądając przez okno, zauważył coś, czego nigdy nie spodziewałby się na swojej działce.

Przedziwne zwierzę w ogrodzie. Mężczyzna nie mógł uwierzyć

38-letni mieszkaniec Londynu dostrzegł przechadzającego się po jego płocie masywnego zwierzaka o psiej budowie ciała. Na początku myślał, że jest to kruczoczarny wilk, z racji masywnej postury.

Po chwili stało się coś jeszcze bardziej niezwykłego - stworzenie dołączyło się do rudego lisa, który nagle pojawił się w ogrodzie. Zwierzęta wykazywały ogromną zażyłość.

Mężczyzna na początku pomyślał, że to przedziwna mieszanka psa i lisa, jednak po chwili połączył fakty i zrozumiał, jaka jest prawda. Otóż właśnie spotkał niezwykły okaz wyjątkowo rzadkiego lisa!

Jego kolorystyka wskazywała na rzadko spotykaną mutację genetyczną, która dotyka jednego na tysiąc lisów w całej Wielkiej Brytanii.

Rzadka mutacja genetyczna lisa. Właściciela ogrodu czekała jeszcze jedna niespodzianka

Jak tłumaczy Brytyjczyk, jego działka jest rajem dla różnych zwierząt - pustułek, papug, kotów i innych gatunków. Jednak to, że akurat tak rzadki okaz docenił jego zakątek, było dla niego niemałym zaskoczeniem.

- Myślę, że podoba im się ogród, ponieważ wydaje się, że jest to bezpieczne środowisko z wieloma miejscami do ukrycia. Z tyłu jest też opuszczona szopa - powiedział mężczyzna.

Jak się okazało, lisia para doczekała się potomstwa! Mały szczeniaczek biega teraz wraz z rodzicami po ogrodzie, który stał się dla nich przyjaznym przystankiem.

Źródło: mylondon.news

Zdjęcie tytułowe i zdjęcia w artykule pochodzą ze strony mylondon.news, gdzie możecie obejrzeć cały film z czarnym lisem.

  • Dziecko połknęło baterię od pilota w domu. Skutki były tragiczne

  • Właściwości „języków teściowej”

  • 4 duże rośliny doniczkowe do domu

Podobne artykuły

pająki

Aktualności

Tysiące pająków w Australii ucieka przed powodzią. Obsiadają ogrodzenia i nacierają na ogrody

Czytaj więcej >
dziecko

Aktualności

Dziecko połknęło baterię od pilota w domu. Skutki były tragiczne

Czytaj więcej >
Napad na babcie w mieszkaniu oszustwo

Aktualności

Podszywali się pod służby i okradli mieszkanie

Czytaj więcej >
dzik

Aktualności

Dzik utknął w ogrodowym basenie. Załamał się pod nim lód

Czytaj więcej >
igloo

Aktualności

Domowe igloo zawaliło się na ojca i syna. Tragiczny finał

Czytaj więcej >
kuchenka

Aktualności

Kobieta znalazła na kuchence siedlisko pająków

Czytaj więcej >