DomekIOgrodek.pl
Magda Gessler

Instagram/magdagessler_official

Przepiękny dom Magdy Gessler

9 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Magda Gessler to najpopularniejsza restauratorka w Polsce. Gwiazda jest bardzo medialna i często chwali się swoim życiem w social mediach. Co jakiś czas na Instagramie możemy zaobserwować zdjęcia jej pięknego domu, którego wnętrze wygląda jak prawd

Magda Gessler to postać wręcz kultowa w naszym rodzimym show-biznesie. Kobieta od wielu lat prowadzi niezwykle popularny program "Kuchenne rewolucje" w telewizji TVN, jest również jurorką show "MasterChef".

Jest posiadaczką licznych restauracji w całej Polsce, które cieszą się powszechnym uznaniem, a Magda Gessler budzi respekt jako zaradna przedsiębiorczyni.

Gwiazda nie próżnuje także w kwestii innych zajęć - pisze felietony, występuje w serialach, a nawet reklamowała własną twarzą parówki "Besos".

Prywatnie restauratorka jest żoną Waldemara Kozerawskiego, lekarza medycyny estetycznej, który na co dzień mieszka w Toronto. Celebrytka stara się latać do małżonka jak najczęściej, jednak jej serce i interesy są w Polsce - tutaj też znajduje się jej dom.

Dom Magdy Gessler - prawdziwie królewskie wnętrze

Magda Gessler jest posiadaczką eleganckiej posiadłości w Łomiankach pod Warszawą. Dom jest bardzo rozległy i jednopiętrowy - całość ma nieco amerykański charakter.

To, co znajduje się we wnętrzu domu może zaskakiwać - wystrój jest iście pałacowy! Królują brązy i czerwienie, wszędzie stoją solidne, ciężkie meble - to z dużym prawdopodobieństwem drogocenne antyki. Do pomieszczeń wchodzi się przez portale w ścianach, które zakończone są drewnianymi elementami, wszędzie możemy zauważyć też podpierające sufit kolumny.

Na podłogach leżą piękne, bogato tkane dywany, a na ścianach wiszą prawdziwe dzieła sztuki - pamiętajmy, że Magda Gessler ukończyła malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie! Takie wykształcenie zdecydowanie miało wpływ na jej zaawansowane umiejętności w kwestii projektowania wnętrz.

Widać, że gwiazda kocha kwiaty - po całym domu porozstawiane są wazony ze świeżo ściętymi różami. Największe wrażenie robi jednak ogromny kryształowy żyrandol powieszony w pokoju dziennym. Widać, że restauratorka lubi czuć się prawdziwą królową we własnym domu.

W domu panuje prawdziwy przepych, prawie jak w pałacu. Bogactwo nie odejmuje jednak wnętrzu przytulności i ciepła, które aż bije od urządzonych z sercem pomieszczeń.

Jak wam się podoba posiadłość Magdy Gessler? Spodziewaliście się, że żyje w tak królewskich warunkach?

Źródło:plejada.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Mieszkanie Donalda Tuska

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Okazały dom Maryli Rodowicz

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Porządki pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jak mieszka Marcin Tyszka? Luksusowe wnętrza wyglądają jak z katalogu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Glinka wykańcza dom. Firmy przedstawiają aktorce rekordowe wyceny

Czytaj więcej >
Magda Narożna

Domy gwiazd

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Czytaj więcej >