DomekIOgrodek.pl
Małgorzata Rozenek

Beata Zawadzka/East News

Choinka Małgorzaty Rozenek. Fani: "To chyba jakaś magia"

10 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Okres bożonarodzeniowy zdecydowanie pobudza celebrytów do wzmożonej aktywności w mediach społecznościowych. Gwiazdy prześcigają się w prezentowaniu na Instagramie swoich świątecznych dekoracji i przystrojonych drzewek. Również Małgorzata Roz

Małgorzata Rozenek-Majdan to zdecydowanie królowa polskiego show-biznesu ostatnich lat. Gwiazda zgromadziła na swoim Instagramie prawie 1,5 miliona fanów! Kobieta chętnie dzieli się swoim życiem zawodowym, ale i prywatnym. Kilka miesięcy temu Małgorzatę oraz jej męża, Radosława Majdana, spotkała ogromna radość - urodził się ich synek, Henryk.

Gwiazda nie ukrywa, że Święta Bożego Narodzenia są dla niej wyjątkową porą i wprost nie może się ich doczekać! Ostatnio pokazała zdjęcia przepięknie przystrojonego domu. Widać, że włożyła wiele starań, aby pierwsze Święta Henia były wyjątkowe!

Małgorzata Rozenek: "Jestem świąteczną wariatką"

Małgorzata Rozenek, jak na perfekcyjną panią domu przystało, pielęgnuje świąteczne tradycje i pragnie przekazywać je swojemu potomstwu.

Celebrytka nie ukrywa, że lubi przepych i przesadę w kwestii dekoracji. Sama o sobie mówi "świąteczna wariatka" i przyznaje, że w tym roku wyjątkowo przeszła samą siebie, aby Henio swoją pierwszą Wigilię przeżył w cudowny sposób.

Gwiazda postawiła na nieco amerykański wystrój. Zadbała o skarpety na kominku z imionami domowników, które są typowo zachodnią tradycją - to do nich wrzuca się niektóre prezenty. Nie zabrakło także świątecznych wieńców, sanek, figurek reniferów i wielu innych lśniących akcentów.

Jednak to, co najbardziej zwróciło uwagę internautów to... przepiękna, ogromna choinka, która dosłownie powala swoim wyglądem jak z bajki!

Niezwykła choinka Małgorzaty Rozenek. Fani: "Baśniowa, idealna, wymarzona"

Choinka Małgorzaty Rozenek zwala z nóg - to przyzna chyba każdy. Drzewko jest bardzo wysokie i rozłożyste. Wygląda naturalnie, nie jest nadmiernie obwieszone ogromną ilością ozdób. W tej kwestii gwiazda postawiła na skromność, dzięki czemu choinka wygląda bardzo przystępnie i zachęca do świętowania!

Podobnego zdania są fani, którzy nie szczędzą pochwał i zachwytów w komentarzach.

- Baśniowo, to chyba jakaś magia! - pisze jedna z internautek.

- Właśnie tak wyobrażałam sobie wymarzoną choinkę. Piękna, idealna - dodaje inna fanka Małgorzaty Rozenek.

Źródło: pudelek.pl

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >