DomekIOgrodek.pl
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski

TRICOLORS/East News

Mąż Bogumiły Wander sprzedał dom

25 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Udostępnij:

Mąż Bogumiły Wander, żeglarz Krzysztof Baranowski, był zmuszony sprzedać posiadłość. Kwota nieruchomości ma wystarczyć na leczenie cierpiącej na Alzheimera byłej prezenterki telewizyjnej.

Krzysztof Baranowski ostatnio podjął istotną decyzję względem leczenia swojej żony. Mężczyzna był zmuszony sprzedać własną willę. Spieniężenie domu Bogumiły Wander ma wspomóc jej specjalistyczne leczenie.

Dziś prezenterka telewizyjna, Bogumiła Wander, znajduje się w specjalnym ośrodku opieki. Pod okiem specjalistów walczy z pogłębiającą się chorobą Alzheimera.

Dom Bogumiły Wander nie był ważniejszy od miłości męża

Choć dom Bogumiły Wander stanowił ważny punkt w odniesieniu życia kobiety, jej stan zdrowia nie pozwalał jej nadal samodzielnie w nim funkcjonować.

- Rozmawiamy ze sobą, chociaż jest to rozmowa bez kontaktu. Jest w dobrej formie fizycznej, jest pod opieką lekarzy, ale z trudnością kontaktuje się ze światem, tak że odwiedzam ją tak często, jak jest to możliwe. Nic więcej nie mogę zrobić — wyznał zrozpaczony mężczyzna podczas wywiadu dla Dzień Dobry TVN.

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk sprzedała dom. Już udało jej się znaleźć nowe, równie imponujące lokum

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Baranowski musiał więc sprzedać willę, a sam przenieść się do małego mieszkania. Nie czuję się w nim jednak osamotniony. Pieniądze z transakcji szczęśliwie wystarczył na zapewnienie leczenia Bogumiły Wander.

- Taka jest prawda i całe szczęście, wprawdzie górka się już kończy, ale to było niezbędne, nie mówiąc o tym, że taka piękna i okazowa willa dla jednego człowieka to jest za dużo i za duże wydatki, także bardzo jestem szczęśliwy z tego małego mieszkanka — dodaje z optymizmem Krzysztof Baranowski

Czy Bogumiła Wander odnajdzie swój nowy domu w ośrodku opieki?

Aktualnym domem Bogumiły Wander jest ośrodek opieki znajdujący się w Konstancinie. Była prezenterka telewizyjna znajduję się pod opieką specjalistów, którzy starają się zatrzymać postępująca chorobę kobiety.

Z powodu pandemii małżonkowie nie mogą widywać się często, co nie sprzyja poprawie stanu zdrowia Bogumiły Wander. Ukochany prezenterki niedługo wyrusza na kolejny samotny rejs po Atlantyku. Chce w ten sposób uhonorować żonę, z którą spędził siedemnaście lat.

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Rośliny chronione w Polsce – co powinieneś wiedzieć?

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl

Czy nadajesz się na architekta krajobrazu?

Pytanie 1 z 4

Co to jest patio?

Weronika Chmielewska Autor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Rodzina Ivana Komarenki mieszkała w przykrych warunkach. Gwiazdor bardzo im pomógł

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Dowbor pokazała zniszczenia w swoim ogrodzie. Ostrzega internautów

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Zygmunt Chajzer przyjął pod swój dach uchodźców. Słowa małej dziewczynki wywołują łzy

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Monika Richardson miała problemy ze swoim domem. Najemcy wyrządzili spore szkody

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Ile domów mają Anna i Robert Lewandowscy? Prawda zaskakuje

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski

Domy gwiazd

Michał Wiśniewski pokazał nagranie ze swojego domu. Jeden szczegół w kuchni zwraca uwagę

Czytaj więcej >