DomekIOgrodek.pl
Melania Trump

AFP/East News/NICHOLAS KAMM

Melania Trump udekorowała cudownie Biały Dom na Święta

4 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami - wszędzie możemy dostrzec świąteczne instalacje, gwiazdy chwalą się swoimi choinkami w mediach społecznościowych, niektórzy z nas kupili już prezenty. Uroczyste przygotowania nie ominęły r&oacute

Melania Trump to jedna z bardziej kontrowersyjnych Pierwszych Dam w Białym Domu. Wątpliwości wzbudza jej relacja z mężem, prezydentem Donaldem Trumpem oraz niektóre zachowania temu towarzyszące. 

Melanii Trump nie można jednak odmówić poczucia estetyki, które widoczne jest zarówno w ubiorze, jak i w sposobie aranżowania przestrzeni - skończyła w końcu studia projektowe i fotograficzne.

Ostatnio na Instagramie Pierwszej Damy mogliśmy podziwiać efekty pracy, którą włożyła w przystrojenie Białego Domu na Święta Bożego Narodzenia. Efekt przeszedł oczekiwania wszystkich. Wnętrze najważniejszego budynku w Stanach Zjednoczonych wygląda po prostu przepięknie!

Melania Trump ozdobiła Biały Dom na Święta. Fani: "Dokonałaś czegoś niezwykłego"

Przystrojenie Białego domu odbyło się z niespotykanym rozmachem. Wykorzystano cały arsenał choinek i ozdób - ustawiono 62 drzewka, a wnętrza zostały wyposażone w 3200 lampek, 17000 kokard oraz ponad sto wieńców i stroików. We wszystkim pomagało około 130 wolontariuszy.

Największy zachwyt wzbudziła choinka ulokowana w Niebieskim Pokoju. Drzewko jest gigantyczne - ma prawie sześć metrów! Zostało sprowadzone na miejsce specjalnie z Zachodniej Wirginii.

Melania Trump wykonała również symboliczny ukłon w stronę osób pracujących na pierwszej linii frontu z pandemią koronawirusa. Otóż w Czerwonym Pokoju stanęła choinka przyozdobiona bombkami i innymi świątecznymi przedmiotami, które nawiązują do zawodów podejmujących największe ryzyko, ratując innych.

Fani są zachwyceni sposobem, w jaki Melania Trump udekorowała Biały Dom. Dają temu upust w komentarzach na jej Instagramie.

- Jest pięknie, dokonałaś niezwykłego czynu. Niech Bóg cię błogosławi - napisała jedna z internautek.

Jak wam się podoba świąteczny wystrój zaproponowany przez Melanię Trump?

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >