salon
pixabay.com/Pexels (CC0 Domena publiczna)
Marta Idzikowska - 10 Lutego 2021

Metamorfoza zaniedbanego salonu

Blogerka Lady of the House specjalizuje się w niesamowitych remontach, które całkowicie zmieniają dane pomieszczenie. Ostatnio przeprowadziła genialną metamorfozę starego i zaniedbanego salonu, który zamienił się w prawdziwą bajkę! Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia.

Lady of the House to znana w sieci blogerka i youtuberka, która co jakiś czas pokazuje, w jaki sposób planuje i przeprowadza remonty starych i zaniedbanych pomieszczeń.

Jakiś czas temu kobieta postanowiła wziąć za cel salon, który zdecydowanie błagał o odnowienie - jak poradziła sobie z tym trudnym zadaniem?

Salon przed metamorfozą

Pomieszczenie wymaga generalnego remontu - to widać na pierwszy rzut oka. Na podłodze znajdują się kafle w geometryczne wzory, które nie pasują do charakteru całego domu. Blogerka, opowiadając o swoich planach, od razu wspomina o wymianie posadzki.

Jak się okazuje, salon można również powiększyć - Lady of the House zamierza wyburzyć jedną z głównych ścian i zmienić wygląd pomieszczenia poprzez zastosowanie łuków.

Kolor we wnętrzu jest intensywnie kanarkowy, co nie wygląda korzystnie, dlatego ściany zostaną wyrównane i przemalowane.

Niesamowity remont - salon jest nie do poznania

Metamorfoza udała się bezbłędnie. Łuki, przez które przechodzi się do pomieszczenia, zostały wyłożone czerwoną cegłą. Sprawiają, że całość jest niezwykle spójna.

Ściany zostały pomalowane farbą ceramiczną, pojawiło się na nich wiele romantycznych obrazów i zdjęć.

Meble stylizowane są na stare, dzięki czemu zachowany został klasyczny charakter wnętrza. Kolorystyka zachowana jest w brązach i beżach, co sprawia, że w salonie można prawdziwie odpocząć i się zrelaksować.

Nowy pokój dzienny podkreślony został licznymi dodatkami, które dodają mu szyku i elegancji. Na suficie wiszą żyrandole z elementami imitującymi kryształy, na podłodze pięknie prezentuje się dywan w odcieniach szarości. Całości dopełniają liczne lampki, dodające salonowi ciepła oraz stoliki kawowe pasujące do stylowych kanap i foteli.

Źródło: youtube.com/LadyoftheHouse. pl

salon

salon

salon

salon

salon

salon

Zdjęcia są screenami z kanału na Youtube Lady of the House, gdzie możecie zobaczyć całą metamorfozę salonu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News