DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Mieszkanie Doroty Szelągowskiej robi wrażenie. Była zmęczona luksusem, teraz stawia na coś innego
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 21.01.2023 10:16

Mieszkanie Doroty Szelągowskiej robi wrażenie. Była zmęczona luksusem, teraz stawia na coś innego

Mieszkanie Doroty Szelągowskiej robi wrażenie. Była zmęczona luksusem, teraz stawia na coś innego
dotindotin na Instagram

Dorota Szelągowska zmęczona dużymi, luksusowymi domami. Nowe lokum prezenterki zachwyca stonowanym stylem, w którym króluje drewno i biel. Szelągowska podzieliła się zdjęciami salonu i kuchni. Są niezwykle przytulne i wywołują zachwyt.

Dorota Szelągowska jest znaną prezenterką telewizyjną i projektantką wnętrz. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie, dotindotin, możemy podziwiać jej nowe, ukończone projekty salonów, kuchni, łazienek. Szelągowska znana jest z dobrego gustu i praktycznych rozwiązań.

Niedawno dekoratorka po raz kolejny się przeprowadziła. Szelągowska tym razem postawiła na klasyczne, przytulne gniazdko, w którym - jak sama przyznała- czuje się bardzo dobrze. Jak wygląda nowe mieszkanie Doroty Szelągowskiej?

Dorota Szelągowska zamieniła luksusy na przytulny dom

Dorota Szelągowska uwielbia zmieniać miejsce zamieszkania. Każdy dom urządza samodzielnie. W warszawskim apartamencie Szelągowskiej panował nowoczesny styl. Dom na Warmii natomiast był jasny, szykowny, a w salonie królowały marmury. Aktualnie prezenterka zamieniła przestronne i luksusowe mieszkania na o wiele mniejszy domek.

- Uwielbiam się przeprowadzać - to mój drugi nałóg po paleniu. Ale tym razem poczułam jeszcze, że chcę mniej i prawdziwiej. Wiem, że to brzmi pretensjonalnie, ale nic nie poradzę. Moje poprzednie mieszkanie było za duże i za luksusowe - wyznała Dorota Szelągowska.

Jak mieszka Dorota Szelągowska? Nowy dom zachwyca

Dorota Szelągowska na Instagramie podzieliła się zdjęciem z nowego salonu i kuchni. Salon jest bardzo przytulnym miejscem. Połączenie beżu, bieli, drewna i ciemnymi zasłonami robi wrażenie.

Drewniany parkiet przykryty jest częściowo wzorzystym dywanem. Oprócz parkietu, w salonie znajduje się duży, przeszklony regał na książki i stoliki kawowe. Kanapy są białe. Nie mogło zabraknąć również naturalnych akcentów, czyli kwiatów doniczkowych.

Prezenterka podzieliła się również zdjęciem nowej kuchni. Jak sama przyznaje, zawsze miała kuchnię łączoną z salonem. Tym razem postawiła na osobą kuchnię tak, jak w rodzinnym domu.

W kuchni Szelągowskiej króluje duży, otwarty regał, na którym stoją talerze, miski, garnki i inne przedmioty codziennego użytku. Kompleks mebli posiada również zamykane szuflady. W kuchni widać również wzorzyste, kolorowe płytki, które dodają pomieszczeniu charakteru.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek:

Polecane