DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Mieszkanie Roberta Karasia i Agnieszki Włodarczyk jest niezwykłe, nie ma wymyślnych luksusów
Kamil Świętek
Kamil Świętek 29.05.2023 11:27

Mieszkanie Roberta Karasia i Agnieszki Włodarczyk jest niezwykłe, nie ma wymyślnych luksusów

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk - zobaczcie jak mieszka para!
Zdjęcie z Instagrama użytkownika robert_karas_teamkaras

Ona – aktorka, piosenkarka i influencerka. On – sportowiec z krwi i kości, mistrz świata w triathlonie, zwycięzca 10-krotnego Ironemana. Ta para to istna mieszanka wybuchowa. Zobaczcie, jak żyją Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk.

Jak mieszka Agnieszka Włodarczyk – historia aktorki na miarę kina

Ona – aktorka, piosenkarka i influencerka. On – sportowiec z krwi i kości, mistrz świata w triathlonie, zwycięzca 10-krotnego Ironemana. Pośród nich młody Milan, który przy tak doborowym towarzystwie z pewnością za parę lat podbije social media.

Dzisiaj przedstawimy Wam nietypową parę, gdzie sport miesza się ze sztuką. Znany sportowiec Rober Karaś mieszka z aktorką i influencerką Agnieszką Włodarczyk już od 2020 roku. Mimo 9 lat różnicy między partnerami (sportowiec jest o 9 lat młodszy od swojej partnerki), między parą aż iskrzy.

Podobno Ci dwoje poznali się przez social media i akcje charytatywne. To dopiero historia na miarę ekranizacji filmowej. Dwa odrębne światy łączą się poprzez czynienie dobra – czy takie same kontrasty i podobieństwa można zobaczyć w ich domu?
 

Geodeci pilnie odwiedzili Andrzeja z Plutycz. Nie byli przygotowani na to, co zastaną Tych warzyw nie sadź przy ogórkach. Plony będą mniejsze i podatne na choroby

Jak mieszka Robert Karaś – sport niejedno ma imię

 

Dom został zaprojektowany tak, by być maksymalnie funkcjonalny. Niemniej jednak jego stylowa prostota jest urzekająca. Wnętrze nie jest przeładowane dodatkami i meblami jak to w większości domów. Utrzymany jest w stonowanej stylistyce, przypominającej styl boho.

W domu znalazło się miejsce na przestronny salon z dużą sofą oraz kominek, przy którym para często spędza chłodniejsze wieczory. Funkcjonalna kuchnia skrywa na natomiast nowoczesną armaturę, białe szafki i duży czarny blat roboczy. Stylu dodają gustowne płytki w kształcie cegiełek, którymi wyłożono ściany kuchni.

W domu wyraźnie widać zamiłowanie pary do wygody i minimalistycznej elegancji. Kolorami dominującymi zdecydowanie jest biel i czerń. Kolorem dodatkowym jest brąz, który znajdziemy między innymi na podłodze. Połączenie mało wyszukane, ale jakże rodzinne. Ten dom to ostoja spokoju, której potrzebuje aktorka burzliwych dniach zdjęciowych oraz sportowiec po wyczerpujących treningach i zawodach.
 

Prosty, funkcjonalny dom? Skąd taki pomysł?

Mimo rozpoznawalności pary i ich licznych zdjęć z wyjazdów, ich codzienne życie jest, można by wręcz rzec skromne. Sama aktorka przyznaje, że jest to jej drugi dom. Poprzednia, 400-metrowa rezydencja była dla niej przytłaczająca, a wszędobylska pustka powodowała u niej poczucie samotności.

Obecny dom, w którym mieszka para, jest znacznie bardziej ekonomiczny i mniej luksusowy. Aktorka przyznaje, że dopiero tutaj poczuła rodzinne ciepło, a mając u boku swojego partnera i syna, jest szczęśliwa. Czyżby przepych przeszkadzał w budowaniu domowego ogniska?

Zaczęło się od wspólnego wina, niewinnych spotkań, a skończyło na wielkiej miłości – tak w skrócie o swoim związku opowiada sportowiec. Zdjęcia pary w social mediach to rodzinna sielanka ujęta na kadrze. Jedno jest pewne – ta para pewnie jeszcze nie raz zaskoczy.


 

Tagi: domy gwiazd
Polecane