DomekIOgrodek.pl
obrączka

twitter.com/ABDPOSTCOM

Kobieta po 50 latach odnalazła drogocenną rzecz w ogrodzie

28 Lutego 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Pewna Amerykanka, Karen Autenrieth, 50 lat temu podczas przebywania w ogrodzie zgubiła ogromnie cenny dla siebie przedmiot - złotą obrączkę. Kobieta już dawno pogodziła się ze stratą, gdy nagle, pół wieku później, okazało się, że ktoś znalaz

Niezwykła historia wydarzyła się pewnej Amerykance, Karen undefinedAutenrieth. Gdy 50 lat wcześniej kobieta wraz z dziećmi odwiedzała swoją babcię w Chicago, zgubiła niezwykle ważny dla siebie przedmiot.

Kobieta zgubiła obrączkę w ogrodzie. Zguba odnalazła się po 50 latach

Mieszkanka USA doskonale pamięta moment, w którym rozegrała się cała sytuacja. Było to dla niej ważne wydarzenie, gdyż po tylu latach wciąż potrafi przytoczyć je ze szczegółami.

- Na chodnikach utworzyły się śnieżne zaspy. Przedzierałam się przez nie razem z dziećmi do zaparkowanego samochodu. Moje ręce były bardzo zziębnięte, ponieważ nie miałam rękawiczek. W pewnym momencie obrączka po prostu zsunęła się z mojego palca i poleciała w śnieg - powiedziała kobieta na łamach Chicago Tribune.

Cała rodzina długo szukała zguby, jednak wydawało się, że biżuteria zniknęła na zawsze. Jak się jednak okazuje, los potrafi być wyjątkowo przewrotny - po 50 latach kobietę czekała ogromna niespodzianka!

Kobieta zgubiła obrączkę w ogrodzie. Odezwał się znalazca

Pół wieku musiało minąć, aby przedmiot powrócił do właścicielki. Otóż pewna kobieta, która mieszkała w domu, w którym kiedyś rezydowała babcia Karen undefinedAutenrieth, dokonała niezwykłego odkrycia.

Podczas prac w ogrodzie znalazła obrączkę starszej pani! Aby dowiedzieć się, do kogo należy przedmiot, zaangażowała lokalnych historyków, którzy pomogli jej trafić do właścicielki.

- Kobieta była dostępna na Facebooku, więc około 2:30 w nocy wysłałam do niej entuzjastyczną, choć nieco chaotyczną wiadomość. Odpowiedziała mi następnego dnia z samego rana. Okazało się, że obrączka faktycznie należy do niej. Była zaskoczona, że odnaleziono ją po tylu latach - powiedziała znalazczyni.

Niesamowity finał opowieści

Obrączka została wysłana do Karen Autenrieth pocztą. Wraz z mężem ustalili, że otworzą kopertę dopiero w Walentynki. Miał to być wspaniały prezent z okazji tego święta.

- Pobraliśmy się w 1966 roku, a nasza 55. rocznica przypada 16 kwietnia. Kto by pomyślał, że po takim czasie odzyskam tę obrączkę? - mówi wzruszona kobieta.

Źródło: o2.pl

Zdjęcie tytułowe pochodzi ze strony twitter.com/ABDPOSTCOM, gdzie możecie zobaczyć więcej szczegółów historii.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Zatyczka od oleju ma bardzo przydatną funkcję

  • Właściwości „języków teściowej”

  • Płacili kilka tysięcy za ogrzanie mieszkania, znamy przyczynę

Podobne artykuły

pająki

Aktualności

Tysiące pająków w Australii ucieka przed powodzią. Obsiadają ogrodzenia i nacierają na ogrody

Czytaj więcej >
dziecko

Aktualności

Dziecko połknęło baterię od pilota w domu. Skutki były tragiczne

Czytaj więcej >
Napad na babcie w mieszkaniu oszustwo

Aktualności

Podszywali się pod służby i okradli mieszkanie

Czytaj więcej >
dzik

Aktualności

Dzik utknął w ogrodowym basenie. Załamał się pod nim lód

Czytaj więcej >
igloo

Aktualności

Domowe igloo zawaliło się na ojca i syna. Tragiczny finał

Czytaj więcej >
kuchenka

Aktualności

Kobieta znalazła na kuchence siedlisko pająków

Czytaj więcej >