DomekIOgrodek.pl
Dom Kwiatkowskich

Facebook.com / Wyszło Szydło Z Worka

Pamiętasz kultowy dom z serialu "Rodzina Zastępcza"? Miał pomysłowo urządzoną piwnicę

16 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Dom z kultowego serialu z pewnością znany jest wielu Polakom. O jaką posiadłość chodzi? Oczywiście o dom Kwiatkowskich z serialu Rodzina zastępcza. W sieci wciąż jest mnóstwo zdjęć budynku, a widzowie mają do niego wielki sentyment. Jak wygląda w środku i czy rozpoznalibyście go na tych zdjęciach?

Dom Kwiatkowskich jest znany niemal wszystkim widzom. Kultowy serial Rodzina zastępcza zniknął z ekranów już wiele lat temu, ale jak się okazuje, cały czas jest wspominany przez Polaków. W urokliwym domu mieszkała serialowa rodzina Kwiatkowskich - Anna Kwiatkowska, Jacek Kwiatkowski, Filip Kwiatkowski, Majka Potulicka, Romek. Zosia, Eliza, później Wojtek, Dorota, Piotruś i Pawełek. No i oczywiście pies Śliniak.

Dom Kwiatkowskich -rozpoznalibyście go na zdjęciu?

Dom Kwiatkowskich pojawił się na jednej z facebookowych stron. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów serialu, którzy jednogłośnie stwierdzali, że produkcja do dziś nie ma sobie równych.

- Uwielbiam "Rodzinę zastępczą ". To jeden z najinteligentszych polskich seriali. Anka, Jacek, Alutka, Jedrula no i oczywiście posterunkowy the best! -napisała jedna z internautek.

- Jedyny naprawdę wspaniały serial. To się dobrze oglądało -czytamy.

pralka

Czyszczenie pralki tabletką do zmywarki

CZYTAJ DALEJ

Jak się okazuje, dom znajduje się na ulicy Frezji 15 w Warszawie. W środku jest bardzo ciekawie i przestronnie urządzony. Choć czasem w telewizji mogło wydawać się inaczej, budynek jest spory i pomieścił kilka dużych pokoi.

Dom posiada cztery sypialnie, przestronny salon, kuchnię, wiatrołap, balkon i łazienkę. W piwnicy ulokowana została pralnia, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, a także garaż. Przed domem, jak widać na zdjęciu, znajduje się spory ogród. Jak czytamy na stronie rodzinazastepcza.fandom.com, w ogrodzie jest także altanka.

Sprzedany za milion złotych?

Jak się okazuje, dom Kwiatkowskich kilka lat temu został wystawiony na sprzedaż za bardzo wysoką cenę.

- Co ciekawe, dom został parę lat temu wystawiony na sprzedaż za milion złotych, ale sądząc po braku wznowień ogłoszenia, transakcja została przeprowadzona -pisze domiporta.pl.

Możliwe, że nie wszyscy widzowie pamiętają, że początkowe odcinki Rodziny zastępczej były nagrywane z mieszkania w bloku. Jednak od 26 odcinka Kwiatkowscy przeprowadzili się właśnie na Wawer.

Zobacz zdjęcie:


źródło: Rodzinazastepcza.fandom.com, Domiporta.pl, Facebook.com

Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

  • Rośliny chronione w Polsce – co powinieneś wiedzieć?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Jak mieszka Marzena Rogalska? Wnętrza są imponujące

Czytaj więcej >
justyna-steczkowska

Domy gwiazd

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Widok wnętrz robi wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wiemy, gdzie mieszka Donald Tusk. Można się zdziwić

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Poznajesz ten dom? Należał do polskiego polityka

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie teraz mieszka Przemek Kossakowski?

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

Czytaj więcej >