DomekIOgrodek.pl
Joanna Krupa

Flynet - Splash News/EAST NEWS

Piękny dom Joanny Krupy

10 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Joanna Krupa od długiego czasu mieszka w Los Angeles, gdzie wiedzie spokojne życie, wychowując swoją córeczkę wraz z małżonkiem Douglasem Nunezem. Popularna modelka ma dom niczym z raju. Na Instagramie bardzo często publikuje zdjęcia z jego wnętrza, czym zapiera dech w piersiach niejednego fana.

Nie ma w tym nic dziwnego, że Joanna Krupa przyrządziła swój dom, jak na gwiazdę przystało. Szczególne wrażenie robi pokoik dziecięcy dla jej córki. Oj ma się gdzie bawić.

Dom Joanny Krupy

Modelka, która podbiła serca niejednego mężczyzny w kraju i poza jego granicami dzisiaj wiedzie rajskie życie u boku swojego ukochanego, którego poznała podczas przechadzki z psem w parku.

Małżeństwo wychowuje córkę Ashę, którą bardzo chętnie pokazują w mediach społecznościowych. Joanna Krupa spędziła pandemię w Los Angeles, jednak coraz częściej pojawia się w kraju, gdzie przyciągają ją m.in. obowiązki zawodowe.

Jak na gwiazdę krajowego formatu przystało, przyrządziła swój dom tak, by mieszkać na miarę swojego życia. Wiele pomieszczeń zostało zaplanowanych tak, by ich córeczka mogła z radością i bezpiecznie spędzać czas, bawiąc się.

Przypalone żelazko

Genialny i prosty sposób na przypalone żelazko

CZYTAJ DALEJ

Na Instagramie gwiazdy możemy dostrzec, że w pokoiku małej Ashy są różowe ściany i piękne, białe łóżeczko, obok którego stoi, niczym na straży różowa żyrafa. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a jej rodzice często publikują nowe zdjęcia z jej udziałem.

Jak mieszka Joanna Krupa?

Gwiazda bardzo często zamieszcza również zdjęcia ze swojego tarasu. Nie od dzisiaj wiadomo, że jest wielką miłośniczką zwierząt i posiada niemałe umiłowanie do psów, których posiada aż czwórkę.

Na tarasie umieściła dużą i przestronną kanapę, na której bardzo chętnie spędza czas. Niejednokrotnie mogliśmy podziwiać także jej salon, w którym znajduje się piękny, biały kominek i nowoczesne meble.

Bez wątpienia jest zadowolona z miejsca, w którym przyszło jej żyć. Z kolei tutaj możecie ujrzeć ogródek modelki, który wygląda równie wspaniale.

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Domku i Ogródka

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl.

Jak dobrym ogrodnikiem jesteś? Sprawdź się w quzie o terminach sadzenia roślin

Pytanie 1 z 4

Kiedy odbywają się zbiory brukwi?

Karol Osiński Autor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

justyna-steczkowska

Domy gwiazd

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Widok wnętrz robi wrażenie

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Wiemy, gdzie mieszka Donald Tusk. Można się zdziwić

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Poznajesz ten dom? Należał do polskiego polityka

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Gdzie teraz mieszka Przemek Kossakowski?

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Rozenek z mężem mieszkają w niesamowitych luksusach. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >