Pokój dziecko duch
TikTok/joshdean0222
Weronika Dadok - 13 Marca 2021

Dziecko zostało wciągnięte pod łóżko w swoim pokoju

Prawie każdy dom kryje w sobie tajemnicę. W tym jednak została zarejestrowana scena niczym z horroru. Na nagraniu, które zostało zamieszczone na TikToku widać, jak małe dziecko zostaje wciągnięte w nocy pod łóżko. Dziewczynka zaczęła wołać mamę i była bardzo przestraszona.

W sieci i nie tylko pojawia się wiele nagrań sugerujących, że w naszych czterech kątach mogą dziać się rzeczy, których nie da się wyjaśnić zdroworozsądkowo.

Całe grono osób oczywiście nie jest skorych, aby uwierzyć w takie coś i stara się tłumaczyć to w sposób znacznie łatwiejszy do zrozumienia, niż przyjęcie, że to siły nadprzyrodzone.

Niektórzy twierdzą, że w ich domach poza mieszkańcami rezydują także istoty pozaziemskie. Choć być może takie doświadczenia da się wytłumaczyć w nieco inny sposób... Poniżej przedstawimy historię oraz nagranie, które zostało wykonane w jednym z domów, a konkretnie w pokoju dziecka, które tajemniczo zostało wciągnięte pod łóżko

Ojciec dziecka jest przerażony i uważa, że to duchy są sprawcą

Tata dziewczynki był bardzo zdumiony, gdy zobaczył nagranie z sypialni córki. Ogarnęło go przerażenie. Kamera zarejestrowała, jak dziecko zsuwa się z łóżka, a następnie z krzykiem wołającym o pomoc mamę, zostaje wciągnięte pod łóżko.

Gdy spalisz w domu kilka liści laurowych, stanie się coś niezwykłego. Mało kto wieGdy spalisz w domu kilka liści laurowych, stanie się coś niezwykłego. Mało kto wieCzytaj dalej

W ciągu jednego dnia nagranie zostało wyświetlone aż 8 milionów razy. Pod postem pojawiło się 33 tysiące komentarzy.

Internauci starali się zrozumieć, co mogło się wydarzyć i dzielili się swoimi opiniami z zaniepokojonym ojcem.

Jak obecnie czuje się dziecko?

Najczęściej zadawane pytanie przez użytkowników portalu jest to, jak teraz czuje się dziecko? Zszokowany tata uspokaja, że córka jest cała i zdrowa.

Jest jednak przekonany, że w sytuacje zaangażowane są duchy.

Żona ma z kolei zupełnie inne zdanie, uważa, że w nagraniu nie widzi nic niepokojącego, a maluch szukał pod łóżkiem zagubionej zabawki. Internauci trzymają się wersji, że nagranie jest zbyt dziwne, aby sugerowało teorię mamy. Widocznie ta nie jest świadoma, że dziecko nie wołałoby jej bez powodu.

Ojciec starał się dowiedzieć, co kryło się pod łóżkiem i próbował nagrać kolejne filmiki spod łóżka. Jego telefon jednak odmówił posłuszeństwa i zawiesił się w momencie nagrania.

Czy w tym momencie przydadzą się tak zwani pogromcy domowych duchów? Tego nie wiadomo i najprawdopodobniej nigdy się tego nie dowiemy. Niekiedy w domach u każdego z nas dzieją się rzeczy, których nie da się logicznie wytłumaczyć. Ale należy zawsze zachować zdrowy rozsądek.

Źródło: TikTok/joshdean0222

@joshdean0222

#fyp#paranormal#wtf#part2

♬ original sound - Josh Dean

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News