DomekIOgrodek.pl
katarzyna dowbor zła

TRICOLORS/East News

Przykre doniesienia o „Nasz nowy dom”. Nie wszystkim można pomóc

4 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Udostępnij:

Odcinki programu "Nasz nowy dom" osiągają oglądalność rzędu ponad miliona widzów. Niesamowita przemiana, jaka dokonuje się na naszych oczach, wprawia w zdumienie i przyciąga przed ekrany rzesze nowych odbiorców. Okazuje się jednak, że to, co widzimy na wizji, jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Katarzyna Dowbor ujawnia przykre sekrety jednego z ulubionych programów wśród Polaków.

Kulisy programu "Nasz Nowy Dom"

"Nasz nowy dom" na dobre zagrzał miejsce na polskiej antenie i już od 7 lat przyciąga przed telewizor transformacjami, w które niekiedy aż trudno uwierzyć. Widzowie z zapartym tchem śledzą, jak miejscu rozpadającego się lokum wyrasta miejsce ciepłe i przyjazne, a w dodatku stylowo urządzone, o co dba osobiście prowadząca, Katarzyna Dowbor.

Karolina Małysz z mężem

Karolina Małysz pokazała, gdzie mieszkała z mężem podczas miesiąca miodowego

CZYTAJ DALEJ

Niejednokrotnie oglądane na antenie ludzkie dramaty i szczęśliwe zakończenie — z pewnością program dostarcza publiczności wielu emocji.

Niestety zdarzają się też przykre doniesienia, jak interwencja w sprawie złego traktowania psa. Choć późniejsze wizyty w wyremontowanych domach należą do rzadkości, zdarza się, że ujawniają smutne fakty.

Katarzyna Dowbor przyznaje, że nie zawsze jest kolorowo

Stali widzowie "Nasz nowy dom" wiedzą, że czas, jaki ekipa Katarzyny Dowbor ma na wyremontowanie mieszkania, jest mocno ograniczony i nieraz końcowe detale domykane są w ostatniej chwili. 5 dni — tyle trwa zaplanowanie oraz wszelkie prace, polegające niekiedy także na przemieszczaniu ścian i naprawie hydrauliki.

Katarzyna Dowbor przyznaje, że niektóre prośby o remont z góry muszą zostać odrzucone.

- Nie jesteśmy w stanie wyremontować domu, który ma 120 m, bo musielibyśmy chyba trzy ekipy budowlane wziąć, a tak się nie da pracować.  Nie możemy wyremontować domów, które są w bardzo złym stanie technicznym, bo mamy kierowników budowy, którzy są za tę całą budowę odpowiedzialni i nie możemy wziąć się za coś, kiedy nie jesteśmy pewni, że ten dom będzie stał przez następnie kilkanaście, kilkadziesiąt czasami lat — tłumaczy- tłumaczy w jednym z wywiadów architektka, Martyna Kupczyk

"Nasz Nowy Dom" niejedno ma imię

Prowadząca "Nasz nowy dom" ujawnia także, że nie są brane pod uwagę zgłoszenia, w których nie zostały rozwiązane sprawy spadkowe i notarialne.

Wyjaśnia także, co dzieje się ze starymi meblami z remontowanych domów i mieszkań:

- Jeśli rodzina chce sobie coś zatrzymać, to nam mówi i my te meble zostawiamy, czy to w stodole, czy w komórce, albo oddajemy tym, którzy po te meble przyjeżdżają.

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@domekiogrodek.pl

Domy ze znanych filmów i seriali. Wszyscy je pamiętają

Slajd 1 z 7

Dom Mostowiaków z "M jak miłość"

Kto nie oglądał choć raz "M jak miłość"? Jesteśmy pewni, że wszyscy dobrze znają ten kultowy polski serial. Obecnie w domu mieszkają Barbara Mostowiak, jej syn Marek Mostowiak oraz wnuk Mateusz Mostowiak również Ewa Mostowiak, żona Marka i jej syn Antek Szefler.

Czym charakteryzują się ogrody angielskie?

Pytanie 1 z 5

Jaki kształt mają rabaty, nasadzenia?

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

TV

Gdzie naprawdę jest dom Pietrka i Joli z "Rancza"? Odnaleźliśmy budynek

Czytaj więcej >
Nasz nowy dom

TV

Ile domów wyremontowała ekipa "Nasz nowy dom"? Liczba robi wrażenie

Czytaj więcej >

TV

Ulica "Alternatywy 4'' została wymyślona. Prawdziwy adres lokatorów

Czytaj więcej >

TV

Kamienica z "Miodowych lat". Gdzie mieszkali Karol Krawczyk i Tadzio Norek?

Czytaj więcej >

TV

Nowy dom Hadziuków z serialu "Ranczo". Gdzie znajduje się naprawdę?

Czytaj więcej >

TV

"Sami swoi". Niesamowite, jak po latach wyglądają domy Kargula i Pawlaka

Czytaj więcej >