Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor
28.06.2024 10:39 Afera w "Nasz nowy dom" kilka lat po remoncie. Dowbor mówi, co zrobili uczestnicy

“Nasz nowy dom” niezmiennie przyciąga przed ekrany telewizorów rzesze widzów śledzących losy rodzin w potrzebie i niosącej im pomoc ekipy Polsatu. Obecnie na jej czele stoi Elżbieta Romanowska, ale w pamięci fanów programu zapisała się poprzednia prowadząca, Katarzyna Dowbor.W historii programu nie brakowało dramatycznych historii, ale nie które z nich działy się także już po emisji odcinka. Tak było w przypadku jednej z rodzin, której nowy dom stanął w płomieniach. Katarzyna Dowbor ujawnia prawdę.

Katarzyna Dowbor i Elżbiera Romanowska
26.05.2024 13:27 Katarzyna Dowbor zagrozi Romanowskiej. Wraca na antenę z nowym formatem

Chociaż przygoda Katarzyny Dowbor z Polsatem wydaje się bezpowrotnie skończona, dziennikarka postanowiła nie porzucać swojej wielkiej miłości do formatów remontowo-budowlanych.Mało tego. Po sukcesie produkcji „Dowborowa od nowa” emitowanej w Canal + Domo Katarzyna Dowbor zdaje się przeżywać drugą, medialną młodość. Czy zagrozi nawet Elżbiecie Romanowskiej?

Nasz nowy dom
13.05.2024 16:15 Nowy sezon programu Nasz nowy dom. Idą wielkie zmiany

„Nasz nowy dom” to kultowy program remontowo-budowlany, obecny już przez dekadę na antenie Polsatu. Od lat zajmuje on czołowe miejsce w rankingu oglądalności.Nic w tym dziwnego. Produkcja Polsatu przez lata odmieniała i dalej odmienia losy potrzebujących rodzin, pokazując przy okazji, jak spektakularnie można odmienić pozornie trudne do aranżacji wnętrza. Dla fanów programu mamy jednak niespodziankę. „Nasz nowy dom” stoi u progu wielkich zmian.

Katarzyna Dowbor
27.04.2024 13:59 Katarzyna Dowbor znowu zajęła się remontem. Przygotowała niespodziankę

Katarzyna Dowbor przed dekadę prowadzenia programu „Nasz nowy dom” stała się dla wielu Polaków ikoną formatów remontowo-budowlanych. Chociaż nie jest już ona prowadzącą kultowego tytułu, wciąż silnie związana jest ze „swoją” branżą.64-letnia dziennikarka otwarcie przyznaje, że wciąż pasjonuje ją tematyka odnawiania wnętrz. Mało tego, zapowiedziała ona swojego rodzaju niespodziankę dla jej wiernych fanów.

Katarzyna Dowbor
07.03.2024 14:27 Katarzyna Dowbor przeszła metamorfozę. Wystarczyło, że zrobiła 1 rzecz

Katarzyna Dowbor wróciła do „Pytana na śniadanie”. W życiu dziennikarki pojawiło się sporo zmian. Jednak nie tylko jej kariera na nowo wystrzeliła. Prezenterka schudła 20 kilogramów. Jak jej się to udało?Przyczyną nadprogramowych kilogramów na wadze u Katarzyny Dowbor była choroba tarczycy. Jak dziennikarka poradziła sobie z nią? Dowbor wyeliminowała z diety konkretne produkty.

Katarzyna Dowbor i Edward Miszczak
07.02.2024 09:10 Edward Miszczak o Katarzynie Dowbor. Stawia sprawę jasno

W czasie prezentacji letniej ramówki Polsatu wrócił temat zastąpienia Katarzyny Dowbor Elżbietą Romanowską w programie „Nasz nowy dom”. Edward Miszczak zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań.Dyrektor programowy Polsatu uważa, że Katarzyna Dowbor wykorzystała całe zamieszanie, które pojawiło się po jej odejściu z „Nasz nowy dom”. 

None
31.12.2023 09:26 "Błagam". Katarzyna Dowbor zwrócia się do fanów z apelem na Sylwestra

To nie był łatwy rok dla Katarzyny Dowbor. Rok pełen zmian. Po wielu latach została zwolniona przez Edwarda Miszczaka z programu “Nasz nowy dom”. Okazuje się, że ostatnie chwile 2023 r. również nie będą łatwe dla dziennikarki. Ma ogromny powód do zmartwień. W związku z tym postanowiła zwrócić się do internautów.

Katarzyna Dowbor
14.12.2023 13:01 Pierwszy odcinek programu „Dowborowa od nowa” wzbudził wiele emocji. Fani najbardziej żałują 1 rzeczy

Katarzyna Dowbor przez dekadę była prowadzącą programu „Nasz nowy dom". Jednak przyszedł czas na zmiany i w tej roli zastąpiła ją Ela Romanowska. Dowbor nie musiała długo czekać na pracę. Już wystartowała z nową produkcją.Program, o którym mowa nazywa się „Dowborowa od nowa” i emitowany jest na Canal+ Domo. Pierwszy odcinek już za nami. Co o programie myślą widzowie?

nasz nowy dom
21.11.2023 19:00 Katarzyna Dowbor kiedyś wyremontowała mu dom. Doszło do tragedii

Depresja to ciężka choroba, która potrafi wywrócić życie do góry nogami. Tak właśnie było w przypadku Mateusza Szmajducha, który wraz z babcią brał udział w jednym z odcinków „Nasz nowy dom”.Nieleczona depresja u Mateusza doprowadziła do tragedii. Chłopak postanowił targnąć się na swoje życie. Udało się go uratować, jednak jego życie diametralnie się zmieniło.

Dom Katarzyny Dowbor
03.11.2023 18:42 Dom Katarzyny Dowbor to prawdziwa perełka. Takiego spokoju nigdzie nie znajdziesz

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie słyszała o Katarzynie Dowbor. Przez lata prowadząca program: „Nasz nowy dom”, a obecnie związana z CANAL+DOMO, Katarzyna Dowbor to chodząca wizytówka programów o tematyce remontowo-budowalanej. Czy jednak wiecie jak mieszka dziennikarka?Przez lata widzieliśmy, jak Katarzyna Dowbor pomaga potrzebującym osobom w wyremontowaniu jej domu. Nigdy jednak nie ujawniła ona jak mieszka. Jak przyznaje, przez lata prowadzenia programu „Nasz nowy dom” nie miała czasu zadbać o swoją posiadłość. Pora to zmienić.

nasz nowy dom
25.10.2023 09:57 Dowbor wróci na antenę Polsatu? „Nasz nowy dom” potrzebuje pomocy

W „Nasz nowy dom” pojawiło się sporo zmian. Wiele z nich nie spodobało się fanom programu. Wpłynęło to na oglądalność najnowszej odsłony z Elą Romanowską w roli prowadzącej. Zaczęły krążyć pogłoski o powrocie Katarzyny Dowbor do programu. „Nasz nowy dom” ma coraz niższą oglądalność. Prawie 250 tys. osób przestało oglądać program. Nowy sezon jest krytykowany za oprawę graficzną i muzyczną. Czy coś mogłoby zmienić obsadzenie ponownie Katarzyny Dowbor w roli prowadzącej?

Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor
25.09.2023 13:35 Katarzyna Dowbor szczerze o nowym sezonie „Nasz nowy dom”. Prowadząca wyznała, co myśli o zmianach

Najnowszy sezon „Nasz nowy dom” wystartował. Pierwszy raz w roli prowadzącej mogliśmy zobaczyć Ele Romanowską. Wiele osób nie jest zadowolonych ze zmian. Co o wszystkim myśli Katarzyna Dowbor?Katarzyna Dowbor prowadziła program przez 10 lat. W tym czasie nie tylko pomogła z ekipą wielu rodzinom. Zdobyła rzesze wiernych fanów. Jak wygląda teraz oglądalność „Nasz nowy dom”? Zdradzamy poniżej.

Katarzyna Dowbor
14.09.2023 15:28 Katarzyna Dowbor powraca do telewizji. Nie uwierzycie co będzie remontować

Katarzyna Dowbor wraca z dalekiej podróży. Tak można powiedzieć w jednym zdaniu o nietypowej informacji udzielonej przez byłą gwiazdę Polsatu. Katarzyna Dowbor wraca na szczyt – o ile kiedykolwiek z niego spadła.Po miesiącach batalii z władzami Polsatu, falą krytyki wylanej na zarząd, licznych słów wsparcia dla byłej prowadzącej programu „Nasz nowy dom”, Katarzyna Dowbor rozwiewa wszelkie wątpliwości fanów. Gdzie zobaczymy ją tym razem?

Nasz nowy dom
11.09.2023 13:08 Dowbor nie chciała wyremontować jego domu. Zamieszkał z synem w stodole

„Nasz nowy dom” to zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji Polsatu. Widzowie pokochali program od pierwszego odcinka, kiedy jeszcze prowadzącą była Katarzyna Dowbor. Po dużych zmianach kadrowych, produkcja jednak dalej realizuje swój projekt i pomaga potrzebującym.Historii uczestników programu było wiele, jednak ta szczególnie zapada w pamięć. To właśnie tej rodzinie Katarzyna Dowbor odmówiła wyremontowania domu ze względu na zły stan techniczny budynku. Na szczęście szybko pojawiło się nowe rozwiązanie.

Nasz nowy dom
08.09.2023 17:07 Wstrząsająca sytuacja w premierowym odcinku „Naszego Nowego Domu". Skandaliczne co zrobiła ekipa

Popularna produkcja Polsatu rozpoczęła nowy sezon. „Nasz nowy dom” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością nawet pomimo licznych kontrowersji, które krążą wokół niej w ostatnich miesiącach. Niestety od kontrowersji do skandalicznego zachowania niedaleka droga.Niestety doszło do niej już w pierwszym odcinku nowej serii programu „Nasz nowy dom”. Nie dość, że produkcja Polsatu mierzy się z negatywnymi opiniami ze względu zmiany prowadzącej, to jeszcze to? Aż dziw, że „Nasz nowy dom” ciągle cieszy się wysoką oglądalnością.

Nasz nowy dom
08.09.2023 11:53 Fani ocenili Romanowską. Nowy odcinek „Nasz Nowy Dom" rozpętał burzę

Elżbieta Romanowska na dobre zagościła w programie „Nasz Nowy Dom". Nowa prowadząca produkcji Polsatu zdaje się zostać ciepło przyjęta w ekipie budowlanej. Niestety ze zmianą prowadzącej dalej nie mogą pogodzić się widzowie.Nowa prowadząca „Nasz Nowy Dom" otrzymała wiele krytyki. Skrytykowano również zarządzenie Edwarda Miszczaka o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Widocznie program „Nasz Nowy Dom" wciąż pełen jest kontrowersji.

Nasz nowy dom
05.09.2023 14:51 Martyna Kupczyk szczerze o Eli Romanowskiej. Architekt ma żal o 1 rzecz

Program „Nasz nowy dom” to ta produkcja Polsatu, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Co sezon zbiera ona miliony widzów przed telewizorami i wydaje się, że po ponad dekadzie na ekranie, ten format wciąż ma potencjał.Potencjał ma on również na skandale. Wokół produkcji Polsatu znowu powstają liczne kontrowersje. „Nasz nowy dom” ponownie znalazł się na językach wszystkich. Dlaczego tym razem program ten szokuje odbiorców? Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o… sprawę za kulisami.

Katarzyna Dowbor
04.09.2023 12:55 Katarzyna Dowbor spotkała się z Jannem po 10 latach. W programie „Nasz Nowy Dom" pomogła jego rodzinie

Katarzyna Dowbor przez 10 lat była prowadzącą „Nasz nowy dom”. W tym czasie pomogła wielu rodzinom w Polsce. Niedawno spotkała Janna, którego rodzina dekadę temu zgłosiła się do programu.Katarzyna Dowbor pamięta całą rodzinę młodego artysty. Na swoim Instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Jannem. Niżej zdradzamy więcej.

„Nasz nowy dom”
25.08.2023 13:56 Już za chwilę rusza „Nasz nowy dom”. Wiesław Nowobilski wyznał, co sądzi o nowym sezonie

„Nasz nowy dom” to ta produkcja Polsatu, obok której ciężko przejść obojętnie. To wokół niej ostatnimi miesiącami krążyło wiele kontrowersji, a mimo to wydaje się, że „Nasz nowy dom” nie może narzekać na brak oglądalności. Co za tym stoi?Za niesłabnącą popularnością programu „Nasz nowy dom” niezaprzeczalnie stoi niesamowite zgranie ekipy oraz przesłanie, jakie produkcja Polsatu niesie do swoich widzów. W kwestii tej zabrał głos również Wiesław Nowobilski będący kierownikiem budowy w 21 sezonie programu „Nasz nowy dom”.

Nasz nowy dom
20.08.2023 12:58 Katarzyna Dowbor wbiła szpilę Eli Romanowskiej. Nowa prowadząca „Nasz nowy dom" zapomniała o jednym

Katarzyna Dowbor pożegnała się z rolą prowadzącej „Nasz nowy dom”. Jej miejsce zajęła Ela Romanowska. Dowbor do tej pory nie komentowała wyboru nowej prowadzącej, aż do teraz. Co była prowadząca myśli o Romanowskiej?Nowy sezon „Nasz nowy dom” niedługo startuje. Katarzyna Dowbor ma żal do Eli Romanowskiej. Postanowiła w końcu powiedzieć, co myśli o wyborze nowej prowadzącej.

Maciej Dowbor/ Natalia Janoszek
05.08.2023 11:19 Dowbor ostro o aferze z Janoszek „Jest coś takiego jak granica bezczelności”

Krzysztof Stanowski opublikował obszerny film na temat Natalii Janoszek. Wyszło na jaw, że dziewczyna oszukiwała na temat większości swoich osiągnięć. Maciej Dowbor, prowadzący „Twoja twarz brzmi znajomo” poznał Janoszek w 18. edycji programu. Teraz Dowbor zdradził, co myśli o zachowaniu dziewczyny. Czy Maciej Dowbor wiedział o oszustwach Natalii Janoszek?

nasz nowy dom
03.08.2023 17:52 Edward Miszczak zdradził, dlaczego zwolnił Dowbor. Powód nie mieści się w głowie

O zwolnieniu Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom” było naprawdę głośno w mediach. Wiele osób spekulowało na temat decyzji nowego szefa Polsatu. Edward Miszczak po raz pierwszy wypowiedział się na temat zwolnienia Katarzyny Dowbor.

Artur Witkowski
15.07.2023 11:22 Artur Witkowski rok temu odszedł z telewizji z ważnego powodu. Teraz robi coś cudownego

Historię Artura Witkowskiego zna chyba każdy. Nagłe odejście z programu „Nasz nowy dom”, fala spekulacji na temat jego zdrowia oraz liczne historie spiskowe odnośnie do jego pracy w innych produkcjach. Tymczasem Artur Witkowski powraca i to w wielkim stylu. Zobaczcie co słychać u byłego kierownika remontów.

Elżbieta Romanowska
14.07.2023 14:00 Elżbiecie Romanowskiej się nie udało, nie wytrzymała na planie Nasz nowy dom. Do tego musiało dojść

Informacja o tym, że Elżbieta Romanowska przejęła szturmem ramówkę Polsatu, wie już zapewne każdy. Gwiazda najpierw odziedziczyła po Katarzynie Dowbor program „Nasz nowy dom”, a następnie przejęła prowadzenie największych polskich festiwali. Czy jednak o jej karierze w Polsacie naprawdę wiemy wszystko?

Katarzyna Dowbor
13.07.2023 15:02 Wiadomo gdzie zobaczymy Katarzynę Dowbor. Internet oszalał na wieść o jej nowym programie

Od jakiegoś czasu Katarzyna Dowbor zdradzała smaczki na temat nowego projektu. Niektórzy spekulowali, że zostanie prowadzącą nowego programu na TVN „The Traitors". Okazuje się jednak, że Katarzyna Dowbor zostanie przy tematyce remontowej i wnętrzarskiej.

Emerytura Katarzyny Dowbor jest na prawdę imponująca! Celebrytka z pewnością nie musi sobie dorabiać!
28.06.2023 17:24 Dowbor ma niemałą emeryturę. „Na leki pewnie starczy”

Kiedy nacieszyć się chwilę wolności jak nie właśnie na emeryturze? Dla niektórych ten czas może być epoką zaciskania pasa, a dla innych okresem zasłużonego wypoczynku. Emerytura Katarzyny Dowbor z pewnością nie wymaga dorabiania na ¾ etatu.

Katarzyna Dowbor
27.06.2023 16:49 Dowbor mogła iść do sądu pracy. Tak wspomina relacje z Miszczakiem

Była prowadząca programu „Nasz nowy dom”, w ostatni wywiadzie opowiedziała o tym, jak wyglądało jej rozstanie z Polsatem. Katarzyna Dowbor wyjawiła, jak teraz wyglądają jej relacje z Edwardem Miszczakiem. Czy sprawa jej zwolnienia z polsatowskiego programu o remontach mogła skończyć się w sądzie?

Maciej Dowbor pierwszą rakietą  dziennikarstwa!
20.06.2023 11:33 Maciej Dowbor wygrał tytuł mistrza Polski. Pokazał wspaniały puchar

To nie koniec sensacji wokół Macieja Dowbora. Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Mistrzem Polski? Okazuje się, że Maciej Dowbor jest wybitnym tenisistą – oczywiście jak na dziennikarza.