Rafał Trzaskowski mieszkanie
Jan Bielecki/East News
Weronika Dadok - 12 Lutego 2021

Mieszkanie Rafała Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski to postać bardzo dobrze znana. Zrobił spore zamieszanie, włączając się do kampanii i walczył o Pałac Prezydencki, mierząc się z Andrzejem Dudą. Jednak nie walką polityczną, a wystrojem mieszkania zajmiemy się w tym artykule.

Wielu z nas na pewno zastanawia się, jak mieszka ten popularny człowiek. Rafał Trzaskowski z internautami dzieli się zdjęciami ze swojego mieszkania.

Dzięki temu możemy zobaczyć, jak mieszka człowiek, którego większość z nas widziała tylko w telewizji.

Mieszkanie Rafała Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski jest dobrze znany na osiedlu Kabaty, które zamieszkuje wraz ze swoją rodziną. Dzieli swoje życie z żoną Małgorzatą, dwójką dzieci - Olą i Stasiem, oraz psem o zabawnym imieniu Bąbel.

Mieszkanie to nie jest jednak zwykłym, jednym z wielu. Charakteryzuje go pewna wyjątkowość, jest bowiem wypełnione rozmaitymi książkami, aż po brzegi.

2 świetne zastosowania skorupek od jajek w ogrodzie. Możesz być zaskoczony2 świetne zastosowania skorupek od jajek w ogrodzie. Możesz być zaskoczonyCzytaj dalej

Rafał Trzaskowski jest prawdziwym fanem książek i posiada ich w swojej kolekcji naprawdę bardzo dużo, a jego biblioteczka robi ogromne wrażenie.

Sam kandydat na prezydenta przyznał, że ma ich ponad 10 000. Żartobliwie dodając, że niedługo zostanie nimi przysypany. Cóż, jest to tylko dowodem na to, iż jest bardzo oczytany, lub wie, od której strony najlepiej się zaprezentować.

Biblioteka zatem zajmuje honorowe miejsce w mieszkaniu, choć pewnie część ogromnej kolekcji książek znajduje się w jego drugim lokum, które odziedziczył po rodzinach i obecnie wynajmuje.

Wystrój mieszkania Rafała Trzaskowskiego i płyty sięgające do sufiu

Mieszkanie utrzymane jest raczej w jasnych barwach - to możemy wywnioskować po zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych. Białe ściany w kompozycji z drewnianą podłogą, są bardzo dobrym i ponadczasowym połączeniem.

Charakteru dodaje lazurowa sofa, zielony fotel i dodatki utrzymane w mocniejszych kolorach. Uwagę przyciąga także spora kolekcja płyt, które... sięgają aż pod sufitu - zastanawiające, jak domownicy zdejmują te na najwyższym poziomie. Kuchnia jest pełna bieli oraz światła.

Nie brakuje także gadżetów dla zwierzaków. Kojec dla psa Rafała Trzaskowskiego jest podpisany jego imieniem, czy to nieurocze?

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News