Paweł Bodzianny
youtube.com/Rolnik szuka żony
Marta Idzikowska - 19 Lutego 2021

„Rolnik szuka żony”: na posesji Pawła Bodziannego zginęła cenna krowa

Pawła Bodziannego spotkała ostatnio wielka tragedia. Podczas nieobecności na posesji zginęła jego ukochana krowa, Biała Baśka. Była ona niezwykle rzadkim egzemplarzem bydła szkockiego. Jak doszło do dramatycznej sytuacji na farmie?

Paweł Bodzianny to popularny uczestnik programu „Rolnik szuka żony”. Podczas trwania show poznał swoją ukochaną, Martę Paszkin, z którą tworzą zgrany i szczęśliwy związek.

Ostatnio para otrzymała propozycję wzięcia udziału w nowym formacie TVP - „Dance dance dance”. Mężczyzna jest więc mocno zajęty tanecznymi treningami i często nie ma go w domu. Pod nieobecność farmera na jego posesji doszło do ogromnej tragedii.

„Rolnik szuka żony”: tragiczny wypadek na posesji Pawła Bodziannego

Paweł Bodzianny na co dzień trudni się hodowlą bydła szkockiego. Mężczyzna podjął tę decyzję wiele lat temu, gdy podróżując po Danii, zakochał się w charakterystycznych krowach z grzywką.

Niestety, podczas gdy farmer był w trakcie nagrań do „Dance dance dance”, na jego wiejskiej posesji wydarzyła się tragedia. Jego ukochana krowa, Biała Baśka, straciła życie.

Para seniorów prawie zamarzła we własnym domuPara seniorów prawie zamarzła we własnym domuCzytaj dalej

Zwierzę miało wejść na rzeczną tamę zbudowaną przez bobry. Niestety, konstrukcja runęła pod tak dużym ciężarem, a krowa utonęła.

„Rolnik szuka żony”. Śmierć Białej Baśki była nieszczęśliwym wypadkiem

Strata Białej Baśki była dla farmera ogromnym ciosem. Mężczyzna zawsze bardzo chętnie dzielił się z internautami miłością do tych niezwykłych zwierząt, udostępniając mnóstwo zdjęć ze wspólnych spacerów i wypasu.

- To był nieszczęśliwy wypadek. Mógł się zdarzyć w każdej chwili bez względu na to, czy byłbym w stolicy, czy u siebie. Tata i brat dobrze opiekują się zwierzętami i jestem im za to bardzo wdzięczny - wyznał Paweł Bodzianny w programie TVP.

Takich krów jak Biała Baśka jest zarówno w Polsce, jak i na świecie niezwykle mało. W naszym kraju można doliczyć jedynie kilkunastu sztuk. Baśkę dodatkowo wyróżniał oryginalny kolor sierści.

Paweł Bodzianny ma nawet własny kanał na Youtube, gdzie wyczerpująco opowiada o hodowanym przez siebie bydle szkockim. Utrata rogatej przyjaciółki musi być dla niego bardzo trudna.

Źródło: pudelek.pl

Zdjęcie tytułowe pochodzi z kanału na Youtube youtube.com/Rolnik szuka żony, gdzie możecie dowiedzieć się więcej o farmerze.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News