kuchenka
flickr.com/Matthew Freeman(CC0 Domena publiczna) zdjęcie poglądowe
Marta Idzikowska - 18 Lutego 2021

Kobieta znalazła na kuchence siedlisko pająków

Jedna z australijskich użytkowniczek Facebooka umieściła w sieci zdjęcie swojej domowej kuchenki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że... zalęgło się na niej ogromne stado pająków! Fotografia wstrząsnęła internautami, którzy radzili autorce nawet ucieczkę z domu.

Australia słynie z niezwykle bogatej fauny i flory - ilość przeróżnych okazów roślin i zwierząt, które żyją na tym kontynencie, jest obiektem zainteresowania całego świata.

Dla samych Australijczyków temat nie jest już aż tak przyjemny, ponieważ w swoich domach spotykają wielu nieproszonych gości. Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek Facebooka.

Skupisko pająków na kuchence. Przerażające znalezisko

Na stronie Australian Native Animals, na której ludzie dzielą się znalezionymi między innymi na swoich posesjach oryginalnymi zwierzętami, szczególną uwagę zwróciła jedna z kobiet.

Zamieściła fotografię, na której widoczna jest jej biała kuchenka z piekarnikiem. To, co znajduje się na urządzeniu, może przerazić osoby nawet o bardzo mocnych nerwach.

Cięcie malin – jak prawidłowo to zrobić?Cięcie malin – jak prawidłowo to zrobić?Czytaj dalej

Na froncie kuchenki siedzą setki malutkich pajączków! Tego licznego grona pilnuje jeden znacznie większy osobnik.

Skupisko pająków na kuchence. Zdjęcie podbija internet

Reakcje internautów na fotografię są skrajne. Wielu z nich, szczególnie spoza Australii, nie wyobraża sobie podobnej sytuacji w swojej kuchni, więc ich porady udzielane autorce zdjęcia bywają dość dramatyczne.

-Odkręć gaz, wyjdź na kilka godzin, a potem odpal zapałkę. Ten dom jest już skończony - komentują użytkownicy pod postem.

-Przyda się miotacz ognia. Koniec z gotowaniem na jakiś czas - pojawiają się głosy.

Osoby, które na co dzień stykają się z podobnymi zjawiskami, uspokajają jednak przerażoną resztę. Wskazują, że pająk-matka wcale nie jest aż tak duża. Kilka osób wyraziło przypuszczenie, że są to spachacze, czyli dość tłumnie występujące w tym klimacie okazy.

Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

pająk

pająk

Zdjęcia pochodzą z profilu na Facebooku Imogen Moore, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia pająków na kuchence.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News