Izabella Krzan
instagram.com/izabellakrzan
Marta Idzikowska - 18 Lutego 2021

Izabella Krzan pokazała luksusowe mieszkanie

Izabella Krzan zastąpiła Marzenę Rogalską w „Pytaniu na śniadanie”. Wyrastająca na jedną z największych gwiazd TVP kobieta chętnie chwali się zdjęciami swojego mieszkania na Instagramie. Trzeba przyznać, że luksusowy apartament prezentuje się bardzo bogato.

Izabella Krzan to polska modelka i prowadząca programy telewizyjne. Zasłynęła dzięki wygranej w konkursie Miss Polonia 2016.

Ostatnio po odejściu z TVP legendarnej Marzeny Rogalskiej, kobieta zajęła jej miejsce w programie „Pytanie na śniadanie”.

Mieszkanie Izabelli Krzan - luksusowe gniazdko

Prowadząca zajmuje przytulne lokum w samym sercu Warszawy. Jest przytulnie, ale i luksusowo - widoczna jest mieszanka stylu klasycznego i nowoczesnego.

W mieszkaniu zdecydowanie królują jasne kolory - beże, biele, szarości widać szczególnie w przeróżnych narzutach, kapach, kocykach i tapicerkach.

Igloo zawaliło się na ojca i syna. Tragiczny finałIgloo zawaliło się na ojca i syna. Tragiczny finałCzytaj dalej

W salonie widzimy wygodne kanapy, na całości pięknego pomieszczenia dopełniają kolorowe plakaty na ścianach i rośliny - na jednym ze zdjęć możemy zauważyć niewielką monsterę.

Komfortowe cztery kąty Izabelli Krzan

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również sypialnia. Jest to jasne pomieszczenie z wielkim pikowanym łóżkiem, na którym celebrytka bardzo lubi robić sobie zdjęcia.

Uwagę zwraca również sporych rozmiarów lustro i nowoczesny obraz - widać, że prowadząca kocha sztukę.

- Twoja sypialnia jest urocza, taka jak cała ty - napisała jedna z fanek.

- Przepiękne wnętrze. Jaki to kolor ścian? - dopytuje inna obserwatorka.

Źrodło: instagram.com/izabellakrzan

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News