Rolnik szuka żony
instagram.com/ania.bardowska
Weronika Dadok - 21 Stycznia 2021

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” i projekt łazienki

Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” już niedługo przeprowadzają się do nowego domu. Chętnie dzielą się postępami z budowy swojego wymarzonego gniazdka, które będzie miało aż 200 metrów kwadratowych! Tym razem Ania Bardowska zdecydowała się pokazać projekty swojej pięknej łazienki. Zobaczmy, jak się prezentuje to piękne wnętrze.

Para państwa Bardowskich to bohaterowie drugiego sezonu reality show „Rolnik szuka żony” na TVP1. Poznali się na planie i od tamtej pory ich drogi złączyły się na zawsze. Pochodzący z Uniejowic Grzegorz, właściciel gospodarstwa rolnego rozkochał w sobie Annę.

Już niebawem zamieszkają w swoim pięknym domu. Ta wizja bardzo ich raduje, więc dzielą się tym z innymi. Dzięki temu mamy możliwość podziwiania i inspiracji efektami pracy, która została włożona w projektowanie posiadłości.

Wymarzona łazienka Bardowskich z „Rolnik szuka żony”

W najnowszym filmie zamieszczonym na YouTube Ania Bardowska na swoim kanale opublikowała filmik, w którym dzieli się pierwszymi projektami nowej łazienki.

Podkreśliła jednak, że nie są to ostateczne projekty i wiele może się jeszcze zmienić. Na ten moment skupiła się na rozmieszczeniu toalety, wanny, bidetu, zlewów oraz pralni, która będzie znajdowała się nieopodal.

Gdy włożysz jedną rzecz do pralki, pozbędziesz się najtrudniejszych zabrudzeń i sierści. Efekty są zaskakująceGdy włożysz jedną rzecz do pralki, pozbędziesz się najtrudniejszych zabrudzeń i sierści. Efekty są zaskakująceCzytaj dalej

Anna Bardowska przyznała, że projektowanie wnętrz jest najpiękniejszym etapem budowy. Nic dziwnego, w końcu można puścić wodze fantazji i zacząć decydować o tym, jak będą wyglądać nasze cztery kąty.

Trzy projekty łazienki Bardowskich z „Rolnik szuka żony”

Ania Bardowska przyznała, że niestety nie wszystkie rozwiązania nadają się do ich wnętrza. Łazienka bowiem posiada skosy, co jest dodatkowym utrudnieniem w procesie projektowania wnętrza.

We wstępnym projekcie zdecydowali się na kafelki, które będą imitować marmur. Ten właśnie wzór zdominował całą łazienkę, co nie do końca przypadło Bardowskim do gustu.

Możemy zobaczyć także drugi projekt, który jest nadzwyczajnie jasny, jednak biel przełamana jest elementami z drewna oraz mozaiką na podłodze.

Ten projekt jednak też nie jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ, jak przyznaje Ania Bardowska, w aktualnej łazience ma drewno i chciałaby jednak czegoś nowego.

Trzeci projekt zaś jest połączeniem dwóch powyższych pomysłów. Na ścianie znajduje się jodełka, która idealnie trafia w gusta Ani. Kafelki zaś zostały zastąpione mozaiką, która dodaje wnętrzu niesamowitego charakteru.

Jeśli chcecie zobaczyć i dowiedzieć się więcej, zachęcamy do śledzenia profilu Ani Bardowskiej na YouTube. Tam znajdziecie wiele informacji oraz inspirujących treści.

Źródło: party.pl

Zdjęcie tytułowe jest screenem z profilu na Instagramie ania.bardowska, jeśli chcesz zobaczyć więcej ujęć, zapraszamy do jego odwiedzenia

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News